Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem mindig elmúlik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem mindig elmúlik egy idő után?

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen
2013. dec. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem, csak más lesz...


Attól függ mit értünk szerelmen amúgy..

Ha a zsongást, pillangókat a gyonorban, akkor jórészt elmúlik..

De pl nekem a pillangók, amikor megölelem a férjemet, akkor simán előjönnek, de nincsen egész nap, mint amikor ismerkedtünk.


A lángoló szerelem elmúlik, de átalakul mélyen izzóvá, jó esetben...

2013. dec. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az egyiknél szinte mindig :(
2013. dec. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nem mindig, de legtöbbször igen..


ismerek olyan idős bácsit és nénit akik ugyan úgy szeretik egymást mint annak idején

2013. dec. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az igazi szerelem lehet arról mondják, hogy nem múlik el csak sajnos ritka mint a fehér holló. Talán 1%
2013. dec. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ismerek 20 éve házasokat, akik állításuk szerint még mindig szerelmesek és a viselkedésük is ezt mutatja. Persze nem láthatok bele teljesen az életükbe, hogy valóban így van-e.


Annyi viszont biztos, hogy mi több, mint öt éve töretlenül szerelmesek vagyunk egymásba a férjemmel, úgy, ebből szinte ugyanennyi időt együtt is éltünk. Lehet, hogy valamikor elmúlik, de még nem jött el az az idő.

2013. dec. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

elmúlik, de azért van egy típus is, aki tudatosan is választ

én jól megvagyok szerelem nélkül is alapjáraton, nem kötelező elem nálam az életbenmaradáshoz:)

a mostani barátnőmet szeretem, de ha nem szeretném, akkor is vele lennék, mert nagyon jó ember, imádok vele lenni

mindenképpen eljegyzem, és pontosan tudom egy nap talán nem fogom szerelemmel szeretni

de nem számít, mert ez a dolgok rendje és nála jobb társat nem találnék

meg én hiszek az emlékek erejében, a kötődés nagyon fontos:)

2013. dec. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam mindig slmúlt és nem az én részemről....most ugyanez van, én szeretek a párom szerintem már nem.
2013. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szerelmet ápolni kell. Sajnos, erre legtöbbször csak későn ébredünk rá. De legalább a soron következőben már nem követjük el uanezt a hibát.
2013. dec. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szerelem semmi más csak kémia. A hormonok játéka ami mindig és kivétel nélkül elmúlik egyénektől függően fél -két éven belül. Ilyenkor fontos a szeretet és a vonzalom fenntartása, különben a kapcsolat menthetetlenül megszakad.
2013. dec. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!