Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő 25, én 16. Tényleg annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő 25, én 16. Tényleg annyira elfogadhatatlan ez?

Figyelt kérdés
A barátommal már az első 2-3 nap után egymásba estünk és 3 hét után mondtuk ki, hogy járunk de mellette tényleg olyan boldog vagyok, hogy szinte egész nap csak mosolygok és nem tudok szomorú lenni. Ezzel ő is így van. Nagyon szeretjük egymást. Ő az első nekem és a szüleimnek nem tetszik a kora miatt, meg se akarják rendesen ismerni. Kicsit haragszanak rá. Mit tegyek? Szerintetek is nagyon sok? Mert szerintem nem, én normálisan gondolkodó férfit akarok magamnak, nem kisfiút.
2013. dec. 7. 10:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
77%
Igen nem normális a barátod mert ha az lenne nem gyerekkel kezdene hanem a saját korosztályával.
2013. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
Eddig vele egyidős, illetve nála idősebb barátnői voltak... de nem sok.
2013. dec. 7. 10:32
 3/63 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is nagyon sok ez. Egy normálisan gondolkodó fiút keress magadnak ne egy férfit. Bár, ha 25 éves fejjel tinikislányokat kerget, nem lehet valami érett. :/ Inkább a fiúval van a baj szerintem.
2013. dec. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nem lenne, mondjuk 10 év múlva...
2013. dec. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, az, hogy ez mennyire működőképes kapcsolat vagy mennyire nem az, majd elválik a gyakorlatban, teljesen felesleges előre okoskodni bármelyik irányba.

A szüleid meg majd megszokják, ha együtt maradtok...

(amikor összejöttünk a párommal, Ő 17 volt, én 33. 16+ éve vagyunk együtt...)

2013. dec. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ez sok. 25 evesen engem tuti korberohogott volna mindenki ha 16 eves kislannyal kezdek.
2013. dec. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
24%

Nem elfogadhatatlan, csak a szüleid hülyék hozzá, hogy felfogják, a fiúk sokkal éretlenebbek.

Mit kezdenél egy 16-17 éves fiúval?

Na ugye! Régen sem véletlenül volt nyolc-tíz év korkülönbség a férfi javára.

Pont ilyen 16 lány összeimrekedett egy húszas évei közepén járó férfival, eljegyezték egymást, amikor a lány 17-18 lett akkor meg elvette.

2013. dec. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:
De miért? Tudom, mert érzem, hogy szeret. Mindig meghallgat, tanácsokat ad, elfogad úgy ahogy vagyok és azt mondta, hogy nem szereti az egyszerű dolgokat úgyhogy meg akar küzdeni értem. Erős, őszinte, határozott és férfias a megjelenése is, nekem ez kell. Nem ezek az 50 kilós, csillogó-villogó, oldalra fésült felálló hajú szexmániás de bebaszcsiztam a hétvégén féle "fiúk". Mást meg a saját korosztályomban nem találok. Nekem tetszik ha a fiú idősebb. Mellette biztonságban is érzem magam mert tudom, hogy ha lenne valami akkor meg tudna védeni, egy velem egykorúval nem ezt érezném. 4 hónapja vagyunk együtt de olyan mintha 4 év lenne.
2013. dec. 7. 10:41
 9/63 anonim ***** válasza:
100%

2 véleményem van.

1: én is voltam fiatal, ebben a korban nekem is a 22-27 éves fiúk tetszettek, igy megértelek.

2: ha a 16 éves lányomnak egy 25 éves szőrös tőkü udvarolna, hamar bajban találná magát.

2013. dec. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne mond hogy a 17-33 az nem apakomplexus es normalis! Lassan az lesz a divat hogy a tini csajok a nagypapa koruakkal nyomjak, szerintem ultra gaz.
2013. dec. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!