Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok egy olyan szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan szép lányról, aki csak azért jár továbbra is valakivel, mert nem meri megmondani a barátjának a frankót, hogy ne bántsa meg? XD

Figyelt kérdés
ha valami nem tiszta,kérdezzetek
2013. dec. 7. 10:41
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

háháhá utolsó: ez nem fantázia, ez a valóság éppen

nem bírom látni,hogy akit/akiket régóta ismer(ek) szenved, de távol állóként mit mondhatnék,most csaávóként nem mehetek oda a pasihoz megmondani,hogy " hello,te rajongsz érte,de ő csak kedvel és ez nem elég meg srácként úgyis félreértené az egészet : D


utolsó előtt írj egy keresztnév kezdőbetűt és elmondom,hogy az-e,de elég valószínűtlennek gondolom,hogy ugyanarról lenne szó,mivel ezt a dolgot is csak páran tudják

2013. dec. 7. 12:31
 12/21 anonim válasza:

Jól van értem mire gondolsz utólag bocs a kirohanásért. De én többnyire a fordítottját tapasztalom a dolognak és én mondom nincs idegesítőbb mikor egy elmebeteg csicskát nem tud az ember levakarni a hátáról mert azt hiszi ő a király és a csaj hiba ordítja már a fejébe hogy a párját szereti.

Mesélj egy kicsit erről a figuráról érdekelne a szitu. Meg hogy szerinted a lány miért járna olyannal aki nem érdemli meg.

2013. dec. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Semmi baj, persze érthető, első olvasásra simán gondolhatja azt az ember,hogy nekem kellene a csaj, igaz,hogy szinte mindenben tökéletes,de itt erről most szó sincs! egyszerűen nem akarom,hogy "megsérüljön":/


nem elmebeteg csicska szerintem a srác,habár őt annyira nem ismerem: D annyira nem is beképzelt szerintem


a csaj meg hát szerintem sok mindenkinek lehetne majdnem tökéletes: szép, meglehetősen okos(de azt veszem észre hogy ezek a dolgok a rovására mennek,amikor mesél,hogy milyen volt ma az egyetem.. ) én baromira türelmes embernek mondanám,hogy ennyi időt kibírt, de mindennek meglesz az ára, legalábbis szerintem


nem azt mondom,hogy olyannal járjon aki nem érdemli meg,de olyannal mióta jó,aki iránt nem igazán vonzódsz?


hát nem igazán értem én ezt az egészet

2013. dec. 7. 12:51
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a szépségnek nincs jelentősége. Legyen az szép vagy csúnya lány, de ennyire túlzásba vinni a tapintatot más nagyon beteges.
2013. dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
:D
2013. dec. 7. 13:41
 16/21 anonim válasza:

Értem. Az biztos hogy ezt a lánnyal kellene megbeszélni, de mivel nem ismerem nincsenek ötleteim hogyan lehetne meggyőzni. Meg nagyon bizalmas kapcsolat kell ahhoz hogy az ember felmerjen hozni egy ilyen témát előtte. De ha igazad van akkor ez egyiknek sem tesz jót. A srác előbb utóbb észre veszi a csaj szenvedését (mert előbb utóbb szenvedni fog) és akkor lesz majd nagy bumm. Talán keresned kellene valakit aki segíthetne miután elmagyaráztad neki a szitut. És ő beszélhetne a csajjal. Más ötletem nincs.

Na ennyi lenne..

2013. dec. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

hát.. eléggé tanácstalan vagyok,hogy mi lenne a legjobb, beleütni sem akarom az orrom,de úgy érzem mégis bele kellene

köszi a válaszokat!

2013. dec. 7. 13:55
 18/21 A kérdező kommentje:
kezdőbetűs kérdező?:D bepróbálkozol egy betűvel? csak kíváncsi lettem
2013. dec. 7. 13:57
 19/21 anonim válasza:
D.
2013. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
R betűvel kezdődik?
2013. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!