Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rá esély hogy újra össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy újra össze jövünk?

Figyelt kérdés
szakitottunk a barátommmal. azelőtt csak barátság volt köztünk és aztán szerelem.fél évig jártunk.és most szakitottunk.de mint ketten szeretjük egymást de valamiért ugy érezte h nem akar kapcsolatot vagy nem megy neki.azt mondta nem velem van a baj és most ujra minden a régi lesz barátok leszünk.ő 19 éves én meg 17.a szakitás ugy volt hogy el mentem hozzá és boldogan váltunk el nem veszekedtünk.picit sirtam de erőssé tesz az hogy szeret.lehet még hogy majd az élet össze hoz minket mint párt?
2013. dec. 7. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet...

De adj egy esélyt magadnak és kezdj el ismerkedni másokkal. Ha valaki mást megkedvelsz, lehet erre a fiúra azt mondod majd milyen jó, hogy nem vagy vele. Szerelemből barátság pedig nem lesz.

2013. dec. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pedig lehet ;)
2013. dec. 7. 11:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Értsd jól.

Ha barátság lesz is, az egyikőtök többet fog érezni. ;)

2013. dec. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már barátság van
2013. dec. 7. 11:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak barátságot vallasz most be? Mert a kérdésed nem ezt tükrözi;) megkérdezhetwm miért szakítottatok?
2013. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
barátság van köztünk.d mint ketten szeretjuk egymásat.azt mondta h valamiért nem megy neki.nem akar kapcsolatot valami ilyen.de akit szeretunk el kell engedni.. es majd ha vissza jon.--
2013. dec. 7. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!