Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jellemző a 20 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a 20 év körüli lányokra, hogy úgy terveznek, hogy 30 éves korukra már lesz gyerekük?

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
egyénfüggő
2013. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Költőnő? ***** válasza:
67%

20 év körül még úgy terveztem.

ma már egyenesen nem AKAROK

2013. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nemigen. Pont most olvastam valhol hogy a tag 32 évesen kollégiumba lakik mert most teszi le a a 4. diplomáját.
2013. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, 26-28 éves koromra szeretnék már gyermeket szülni, de van sok velem egykorú ismerősöm, akik jelenleg úgy gondolják, SOHA életükben nem akarnak gyereket. Egy szó, mint száz: az első válaszolónál a pont, ez egyénfüggő.
2013. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez néha még az egyénnél is változó.... pl, alapból azt mondanám, 25 éves korom előtt szeretnék gyereket. De ha vigyázok az unokaöcséimre, na akkor amíg ki nem heverem, addig azt mondogatom: gyereket? Soha! :D
2013. dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért a lányok általában húszévesen úgy tervezik, hogy 25-30 között szülnek. Nem mindenki, de a nagy többség.

Aztán a nagy többségnek ez nem jön össze :D

2013. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én már 23 évesen szültem,de ehhez ugye normális társat is kell találni! Nekem is sok ismerősöm igencsak kitolja a gyerekvállalást!
2013. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem az átlag 20 év körüli lány még azt sem tudja, hogy mi lesz a jövő héten, nemhogy azt tudná akar-e egyáltalán gyereket. 25-26 körül már valami kezd derengni, akkorra már van annyi eszük a nőknek, hogy elkezdenek tervezni hosszú távra. persze igen jelentős az a réteg aki gyakorlatilag életképtelen és mindennemű tervezésre logikára alkalmatlan.

hozzáteszem ehhez azért kellene egy értelmes férfi is, persze sokan vállalnak gyereket jöttment hülyékkel, nyilván azért van ennyi válás...

szerintem egyáltalán nem jellemző, tisztelet a kivételnek, de ők vannak kisebbségben.

2013. dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 20onévesen szeretnék szülni, egyetem után. :)

18/L

2014. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!