Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a 18. születésnapjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek most lesz a 18. születésnapja és fogalmam sincs mit vegyek neki. Mindene meg van, ékszert nem akarok mert nagyon sok van neki és mondta, hogy ne vegyek. Ruhát sem mert abban nem találom el az ízlését és mondta, hogy utálja ha más vesz neki. Ezen kívül mindene meg van, szülei mindent megadnak neki. Arra gondoltam esetleg sütök tortát saját kezűleg, anya segítségével, vagy egy zenedoboz. Gondoltam olyan párnára amire rá van nyomtatva egy közös képünk, de az meg inkább valentin napra lenne jó. 18/F

2013. dec. 7. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor vidd el színházba valami vicces darabra vagy dumaszínházba aztán utána meg egy rendes étterembe vacsizni.


Vagy szervezz neki egy meglepetésbulit ahova meghívod az összes barátját és barátnőjét.

2013. dec. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Áááá, nem, valami emlékezetes kéne, amire ha mondjuk 10 év múlva is rá néz, tudni fogja, hogy tőled van.

Pl. ezüst nyaklánc, vagy karkötő. :)

2013. dec. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A közelünkben sajnos a színház nagyon gagyi, ritkán van jó műsor. Az ezüst nyaklánc és karkötő sem jó, nagyon sablonos szerintem. :\
2013. dec. 8. 11:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor készíts neki valmit, a párna is jó ötlet:)
2013. dec. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!