Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy srácnak 20 cm feletti a farka? O. o

Figyelt kérdés
meglepődtem, de a haverjai is ezt mondták h nagyon angy

2013. dec. 8. 10:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Barátomnak 22 cm, ha kellően figyel és óvatos, akkor hihetetlen élmény
2013. dec. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Enyém is 18,5cm de még egy csajjal sem volt olyan problémám, hogy fájna neki, mert nagy... Olyan volt már, hogy nem ment be tövig, mert az utolsó fél centinél már éreztem, hogy valamit nyomok bent, és nem megy beljebb :D
2013. dec. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
lehet,igen,,,én 18 éves vagyok és nekem 18,5 cm a farkam:)) 18f
2013. dec. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Az enyém 16...Erezzem magam kissebb embernek ez miatt?
2013. dec. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

14.

Nekem is 16, és semmi bajom vele. :D Nem fontos adat :)

2013. dec. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
lehet. úgyhogy féjjé!!
2013. dec. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Annak ellenere, hogy sok baratom irigyel miatt, sokszor inkabb atok, mint aldas. Plane, ha azzal parosul, hogy altalaban 3/4 oranal elöbb nem nagyon tudok elmenn, nehany ritka alkalomtol eltekintve.


Keves lannyal tudom ugy igazan atadni magam a szenvedelynek es kiengedni az allatot.


En pl. imadom, amikor lovagolnak rajtam, de ha a baratnöm teljesen bele ülne, sajat elmondasa szerint beletolnam a mehet a torkaba... annak ellenere, hogy ez erös tulzas, olykor tud fajni neki, amikor egy nagyobbat lökök rajta.


A nagy meret önmagaban semmire sem jo, attol eltekintve, hogy az elejen önbizalmat adott, mert elterjedt a köztudatban, hogy az a kiraly. Aztan jött a raebredes, amikor nem igazan az örömtöl sikoltoztak az agyamba tevelygö leanyzok. Nagyon sokat kellett tanulnom, hogy annyira fel tudjak izgatni egy lanyt, hogy igazan elvezze velem az együttletet, az elejetöl a vegeig. (Egyebkent nagyon közel all a 20-hoz, most ne anakondara gondolj)

2013. dec. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kavalier válasza:


Akkor vastag mint a sörösdoboz...

2013. dec. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
És a haverjai honnan tudták ilyen biztosra? Tán kipróbálták?
2013. dec. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Pretty_Fighter ***** válasza:
Lehet.Dee most miért írogatják ide a pasik,hogy nekik mekkora ?:D (20 alattiak,ami ráadásul nem is bizonyítja a kérdezőnek,hogy van 20 fölötti)
2013. dec. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!