Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti melyik ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti melyik ajándéknak örülnétek az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

A barátom 28 éves, egy bankban dolgozik (tehát öltönyben jár), szeret sportolni, gyúrogat is. Szeret olvasni és filmeket nézni is.

Az alábbiak jutottak eszembe: könyv, nyakkendő, öv, edzőkesztyű, egy szép gravírozott toll.

Még nem vagyunk túl rég együtt, szóval tudom, hogy milyen írókat szeret, de azt sajnos nem, hogy miket olvasott már. Továbbá fogalmam sincs, hogy vajon van-e már 100 000 nyakkendője, vagy szüksége van-e egy szebb darabra. Edzőkesztyűje tuti, hogy van már, de nem rég emlegette, hogy meg kellett varrni, szóval gondoltam talán jól jönne egy új. Szerintetek melyiknek örülne leginkább?

Azt ne írjátok, hogy egy romantikus estének együtt, mert azt amúgy is tervezem még az ajándék mellé. Ha van valami egyéb ötletetek, főleg a gyúrás vonalon, akkor örömmel fogadom, mert ahhoz én nem nagyon értek.



2013. dec. 8. 13:31
 1/8 anonim válasza:
Toll?parker nekem is sz van nem olcsó de örülne neki
2013. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyit mondanék, hogy ha nem vagytok túl régóta együtt, akkor ne verd magad nagy költségekbe, teljesen felesleges szerintem. Vegyél neki valami apróságot, annak is biztos örülni fog.
2013. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem probléma a pénz... Mármint nekem csak az a lényeg, hogy örüljön :) (ha esetleg szakítunk pár hónap múlva, akkor sem fogom azt érezni, hogy a fenébe, pedig költöttem rá 5000 Ft-ot)
2013. dec. 8. 13:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A nyakkendő, és az öv olyan dolgok, amik szerintem nem ajándéknak valók, mind a kettő elég snassz.

A toll nagyon személyfüggő, az én tollaim, mindig valami alternatív dimenzióba távoznak, tehát nem örülnék neki, mert tuti elveszne.

Az edzőkesztyű jó ötlet! Nekem ez a legszimpatikusabb ajándék.

2013. dec. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hívd meg egy McTipszmikszre
2013. dec. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A nyakkendő az egyedüli darab, amit ennyi ismeretség után adhatsz jót. A funkcionális dolgokkal az lehet a baj, hogy nem ismered a szempontjait, és könnyen olyanba nyúlsz, ami nem tetszik neki, vagy nem felel meg a célnak.

Egy szép nyakkendő tükrözi a te ízlésedet, ha neki is tetszik, akkor azért hordja, ha csak kedves vagy számára, akkor meg néha azért, de eszébe jutsz róla.

Az öv is már inkább funkcionális darab, nincs szem előtt sem, és nem olyan kategória, mint egy szép selyemdarab.


A könyv jó még, ha tudod, hogy azt el akarja olvasni, és nincs meg neki. Ehhez ki kell ezeket derítened, és elérni, hogy ne vegye meg magának addig.

2013. dec. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a hasznos válaszokat. Bár nyilván ahány ember, annyi vélemény. :)
2013. dec. 8. 14:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Edzőkesztyű! Nekem is kéne már egy pár, mert hetente kell habkővel dörzsöljem a bőrkeményedést. :(
2013. dec. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!