Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, milyen ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen ajándéknak örülnétek másfél éves kapcsolat alkalmára?

Figyelt kérdés

1 évesre kapott ezüst nyakláncot.


Megmondom öszíntén, hogy kicsit váratlanul ért a dolog, mert a fél éveset nem vertük nagy dobra, de most más a helyzet és tanácstalan vagyok.


2013. nov. 6. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Jujj de útáltam mindig is a kötelező ajándékozást:D Következő időszak után, havonta fog kérni tőled ajcsit?:D Utána hetente?:D
2013. nov. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Masfel eves ajandek?????Minek???????kerek eveket szoktak unnepelni.
2013. nov. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vidd el egy cukrászdába és sétáljatok egyet...


Még tini korban oké a havonta ünneplés, de ez már gáz. :D Szokjatok át spontán ajándékokra, sokkal jobb. 19L

2013. nov. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Evenkent szamoljak baratom... XD fel eves jo vicc volt csak spontan ajandekozd meg neha ahogy elottem irtak
2013. nov. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez annyira gàz. akàr naponta is unnepelhetnètek.....mi a hàzassàgi èvfordulònkon vacsoràzni szoktunk menni. ennyi. nincs csiri-csàrè ajàndèk, amit "kotelessègtudatbol" veszunk. mi mindennap szeretjuk egymàst, ezustlànc meg meg felhajtàs nèlkul. a plussmacis àjlàvjus piaci ajàndèkok, meg 2000 forintos bizsuk nèlkul is tudom, h szeret.
2013. nov. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Maximálisan igazatok van.

2013. nov. 6. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!