Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na akkor ez most wtf?

Figyelt kérdés
Nem rég szakított velem a barátnőm, akivel elég sokáig együtt voltam (2 év). Annyit kell róla tudni, hogy amúgy egy nagyon értelmes lánynak ismertem meg, konkrét célokkal és egy biztos családi háttérrel. Elég mélyen vallásos az egész család, és már az elején is fenntartásokkal fogadták, hogy nem vagyok vallásos... Amikor szakítottunk kijelentette, hogy nem volt megelégedve a szexuális életünkkel... Vártam rá az elején, mert nem akart nagyon hamar összefeküdni velem. Azt most meg mindennek el lettem hordva, hogy ő arra vágyott volna, hogy már a 2. randin az ágyba vigyem. Rendszeres, aktív szexuális életet éltünk, heti 3-4 alkalommal, de ő ezt utólag nagyon kevésnek találta... holott régebben ez sok volt neki... Ez most akkor micsoda? Minek balhézik ha már ő dobott ki? Mindketten 22 évesek vagyunk.

2013. dec. 8. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
a minőséggel lehetett gond, nem a mennyiséggel
2013. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hmmmm indokokat gyárt, hogy bántson?

Ez peregjen le rólad, vége, vége.

Jah, és ha te adtad ki az útját akkor azért, ha pedig ő akkor pláne nincsen visszaút.

szakadjon le rólad, és hagyjon békén.


Nagyon úgy tűnik, hogy csak kötözködik valamilyen okból.

Ne engedd, pattanjon le rólad minden.

2013. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azért érdekes módon sosem volt rám probléma... Se vele (amikor még együtt voltunk), se mással...
2013. dec. 8. 15:04
 4/6 A kérdező kommentje:
2# Köszönöm, igyekszem ügyet se vetni rá, csak akkor is nagyon zavaró, pláne, hogy sok közös ismerősünk van és az egész egyetem ezzel lesz telekürtölve...
2013. dec. 8. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű pszichológia az egész: lelkiismeret furdalása van amiatt, hogy ő szakított veled (a leírtak alapján lehet, hogy szülői nyomásra), és ezzel próbálja megnyugtatni a saját lelkiismeretét, hogy Téged rossznak állít be. Egyfajta kompenzációként.
2013. dec. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valamit kellett mondania, hogy miért lép le.
2013. dec. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!