Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most csak le akar rázni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak le akar rázni, vagy tényleg bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban aki nagyon tetszik. 2 hete levelezgetünk, chatelünk de végéig elég furcsa volt. Nagyon kedves és udvarias srácnak tartják ezért is mondta a haverja hogy nyugodtam mondjam el neki hogy tetszik mert max annyit mond majd " ne haragudj, de nem tetszel"- tehát nem egy megszégyenítős fazon aki jót nevetne rajtam. Szóval írogatunk és általában csak megnézte hogy miket írok neki aztán visszaírt néha, néha meg nem. Most találkoztunk egy buliban és elég közömbös volt de azt elárulta ha nem lenne barátnője(amit persze nem tudtam hogy van) akkor bármi lehetne velünk.
2013. dec. 8. 16:48
 1/3 Tarnolf ***** válasza:
Talán pont egy kivétel, aki nem akarja csalni a barátnőjét.
2013. dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy bejössz-e neki nem tudom, de kapcsolatban van, és hűséges, ez látszik a viselkedéséből is. Szóval ne rondíts bele a kapcsolatába.
2013. dec. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szándékoztam ilyet csinálni, csak azt mondta hogy nem komoly a lánnyal a dolog és nem szeretne már vele járni. Mondjuk ezeket nem írtam le. Tehát ha már nem járnak gondoltam é akkor ez a " bármi lehetne velünk" gondolom olyan rosszat nem jelenthet.
2013. dec. 8. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!