Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak hogy nem akar velem járni a lány annak ellenére, hogy ugy veszem észre hogy bejövök nála? Ebben közrejátszhat a lány temperamentuma?

Figyelt kérdés
persze lehet hogy tévedek,de a válaszokban légyszíves törekedjetek arra a feltevésre amit fennt leirtam.
2012. ápr. 5. 19:49
 1/8 ASOT ***** válasza:
100%
Mert max havernak tud kezelni! akivel el lehet menni bulizni aki meghívja koktélra, meg akivel lelkizhet és majd elpanaszolhatja h miért nem tlaálsenkit...DE TE! Nem kellenél neki mint pasi....
2012. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is az első válaszolóval értek együtt...
2012. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tudja,hogy te szeretnéd?
2012. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg amit az első mondott. Belsőre bejössz neki, de külsőre nem, ezért csak barát lehetsz.
2012. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen tudja.
2012. ápr. 5. 20:27
 6/8 ~Petrush válasza:
Szerintem is amit a legelső mondott
2012. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Velem is vmi hasonló van. Van egy fiú akinek tetszem és ő is nekem de mégse akarok tőle semmit.

Hogy annak a lánynak aki neked tetszik mennyire játszik közre a temperamentuma nem tudom (nálam az is közre játszik) de nálam az is van még, hogy az előző párom hatalmas sebejt ejtett a szívemen s azóta nem tudok közel engedni magamhoz senkit, félek, hogy megint így járok , nem bízok az emberekben és ez a fiú akinek tetszem foglalt is.

Ha a lánynál ezek közül nincs egyik se akkor az lehet amit az első válaszoló írt.

2013. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Visszafogott,nyugodt természetű,talán az exe mitatt is lehet.
2013. máj. 21. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!