Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt. Az ex barátnőjét velem csalta meg , de attól eltekintve ők még most is barátok ,ami engem nagyon zavar. Rengeteg veszekedés volt emiatt , és megegyeztünk volt, hogy megírja a lánynak, hogy többet ne írjanak..Én amilyen naiv vagyok , el is hidtem , hogy nem fognak beszélgetni.

Tegnap mikor felhívtam a barátomat nem vette fel. Rá pár órára újból hívtam , és egy lány vette fel , én azónban letettem , mert nincsenek perceim. Aztán egy másik telefonról újból felhívtam , hogy lássuk , mi a helyzet.

A volt barátnője vette fel a telefont. Kérdeztem tőle , hogy hol a barátom erre azt mondja "itt van mellettem , oda adjam?" . Mondtam neki , hogy , hát légyszives. ELvette a barátom a telefont , kérdeztem hol van , mondta hogy X-nél (az ex barátnőjének a barátnőjénél) , közbe nagyon röhögtek. Én mondtam , hogy itt vagyok a faluban (nem egy helyen lakunk és hetente egyszer találkozunk , mikor a szüleim levisznek) , mikor hazaér hívjon fel , és jó szórakozást. A válasza : köszi , szia.

Én konkrétán kiakadtam.

Még tegnap este sikerült találkoznunk (bál volt a faluban)és megkérdeztem , hogy ez mi a jó büdös franc volt. Erre mosolyogva , szinte röhögött rajtam azt felelte , hogy hát borozni volt X-nél és ott volt az ex barátnője is , meg hogy szórakoztak , lefáradtak.

Több mint valószinű rólam is beszélgettek , a barátom csak annyit mondott , hogy jót röhögtek , mikor X azt mondta , hogy kéne nekem adni egy lónyugtatót.

Megkérdeztem , hogy legalább jól meg húzta-e az ex barátnőjét , ha már ott volt , és nem. Holtig állitja , hogy nem csalt meg. Amit talán elhiszek. De hátbatámadott , megalázott , röhögött rajtam , amit nemtudok megbocsátani , akármennyire is szeretem.

Miközbe ezt beszéltük meg , annyira felidegesített , hogy pofon vágtam. Erre még nekiállt fennebb. JÓ!

Ma újból találkoztunk , és elvettem a telefonját , hogy nézzem meg milyen sms-ket írt a volt barátnőjének (tudniillik sms-getnek ). Ebből úgymond lett egy "verekedés" (hűlyéskedtünk) , de tényleg nem akarta ideadni a telefonját , és nem is adta. Megkérdeztem , hogy mi van , titkolózol. Azt mondta , hogy hidjek neki , nem csal meg , csak meglepetése van számomra amit nem kell tudjak , de kellemes meglepetés lesz. JÓ! De ehhez miköze van az exének?

Megmondtam neki , hogy ezek után ne várja tőlem azt , hogy megbízzak benne , mert egyszerúen képtelen vagyok.

Az ex barátnője egy nagyon rendes lánynak túnt , beszélgettünk Facebookon , sokszor kisegített , és holtig állitotta , hogy nem akar semmit a barátomtól.

(A barátomnak megmondtam , hogy te bármelyik pillanatban kibékülnél vele , erre azt felelte , hogy nem , mert nem menne bele távkapcsolatba és amíg velem van addig nem; a lány akar vele összejönni-ezt mondta.)


2013. dec. 8. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt valami nem stim.

Azt, hogy valami meglepetésre készült csak kamu volt és lehet majd ezután csinál valamit, hogy azt hidd akkor igazat mondott.

Még engem is felidegesített, hogy ezt elolvastam.

2013. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem irnek litaniat hulyesegekrol a helyedben...
2013. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hú, én menekülnék tőled.
2013. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
őszintén? hülyére vesz, és valsz meg is csalt. én már eleve azon kiakadnék, hogy a pasim helyett a volt barátnője veszi fel a telefont, majd hangosan ki is röhögnek. nemhogy a pasim 2 nővel borozgat, akiből az egyik az exe.
2013. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én a helyedbe feldugnék egy sodrófát!!!
2013. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Miért írtok , ha értelmeset nem tudtok írni? Ennyire unatkoztok , vagy ettől azt hiszitek én vagy akárki "menőnek" fog látni?

1. válaszoló , múlthéten említette már , hogy facebookon egyezkedik valami meglepetésről , mert mondtam , hogy engedje , hadd lépjek be a Facebookjába(mivel ő belépett az enyémbe).

2013. dec. 8. 19:29
 7/14 -=Koldus=- ***** válasza:
100%

Belerondítottál az előző kapcsolatába, most az exe rondít bele a ti kapcsolatotokba. 1:1


A másik amit nem értek, idézek


"...nem egy helyen lakunk és hetente egyszer találkozunk..."


"...bármelyik pillanatban kibékülnél vele , erre azt felelte , hogy nem , mert nem menne bele távkapcsolatba..."


Veled is távkapcsolatban van ezek szerint, plusz ha az exét megcsalta veled akkor téged is bármikor megcsalhat akár az exével akár bárki mással is nem?

2013. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én még a legjobb barátnőmnek sem engedtem , hogy felvegye a telefont , mikor ő hivott..

A vicc az , hogy egy csepp lelkiismeret furdalása nincs..

"Nem csináltam semmit , miért legyen?"

2013. dec. 8. 19:30
 9/14 anonim ***** válasza:
Te amúgy mit csinálnál, ha ő megpofozna?
2013. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én a városban lakom , ő 9km-re innen. Nem egy helyen sulizunk . A kapcsolatunl elején ő még párszor eljárt ide , de pár hete már csak én járok hozzá..

Igen , velem is távkapcs..

Én arra gondoltam , hogy eleg van a távkapcsból(erre utalt is jópárszor) és ezért nem jönne vele össze.

2013. dec. 8. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!