Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két évi barátságból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két évi barátságból lehet szerelem?

Figyelt kérdés
A padtársamat már 3 éve ismerem, az első évben nem nagyon volt kedvem vele beszélgetni, csak akkor beszéltem vele ha órán kellett. Majd megismertem jobban és egész jó barátok lettünk. Most viszont nagyon megértjük egymást, de van barátja... Viszont ez már több mint barátság. Úgy beszél velem mintha járnánk, néha fogdos, meg nagyon jól megvagyunk együtt. Lehet hogy jobban bejovok neki mint a barátjának?
2013. dec. 8. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
ha van barátja akkor nem csak huncutkodik veled mint egy jóbaráttal :D
2013. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont ez a kérdés
2013. dec. 8. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy jobban bejovok neki mint a barátjának?"

Szerintem ezt nyugodtan feltételezhetjük:)

2013. dec. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Telefon "kijavította" :) barátja* akart lenni
2013. dec. 8. 21:23
 5/7 anonim válasza:
persze hogy lehet :)
2013. dec. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Lehet simán!Énis így vagyok vele.

6 éve ismerem az egyik lány osztálytársam és szerelem lett a végén :D

2013. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
remélem lesz is :)
2013. dec. 12. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!