Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Lányok, akiknek összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok, akiknek összejött a "barátságból szerelem"! Hogyan alakult a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Előny volt számotokra hogy már teljesen ismeritek és tudjátok milyen barát? Vagy hogy tudtok vele barátként beszélni? Vagy nem furcsa a váltás barátból szeretőbe? Ha belegondolsz a korábbi témákra, vagy a mostani fizikai együttlétre? Nem furcsa?
2013. okt. 6. 22:55
 1/6 kismutyesz_ ***** válasza:
Másabb érzés, de szerintem nem furcsa. :)
2013. okt. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak 1x volt ilyen, de csak 1 hétig néztem rá barátként ... utánna tudtam, hogy szeretem, de nagyon messze lakott és ezért nem lehetett ... 1 év eltelt, de még mindig szeretem és másra rá sem tudok nézni ... tudom, hogy a vége nem ide tartozik... szóval egyszer csak észrevettem, hogy ez nem barátság és reménykedtem, hogy ő is észre veszi ... és hát igen ... észrevette (pedig nem is nyomultam)
2013. okt. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is eleinte barátok voltunk,aztán jobban megismertük egymást,és egymásba szerettünk :) nekem ebben semmi nem furcsa,szerintem jobb ha az ember úgy vág bele egy kapcsolatba,h ismeri a másik felet valamilyen szinten :)
2013. okt. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A legjobb kapcsolatok így alakulnak ki, máshogy szerintem nincs is értelme, mert az a legbensőségesebb és legszorosabb kapcsolat, ahol a párod egyben a legjobb barátod is. Tapasztalatból tudom.
2013. okt. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 acelsziv ***** válasza:
nem furcsa. 10 éve együtt vagyunk, 3 éve a feleségem és kb "az érem két oldala" jellemző ránk.
2013. okt. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak mert azt vettem észre hogy az egyik nagyon jó barátom -akivel 3 éves korunk óta ismerjük egymást- elkezdett közeledni felém! És ezt magamon is észrevettem! Csak nem merek neki semmit mondani, mert mi van ha nincs igazam és csak barátként tekint rám?
2013. okt. 6. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!