Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy romantikus 1,5 órás sétahajózás a Dunán. Fiúk ti örülnétek ennek az ajándéknak 1,5 éves fordulóra?

Figyelt kérdés

20.án leszünk együtt a barátommal 1,5 éves és eredetileg wellness hétvégét akartam,de nincs rá keretem.Azért ez is jó?/ez lenne este d.e meg főzök vmi fincsit/ összességében jó lesz?:)

16/l



2013. dec. 9. 01:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez inkább lányos program, ami neked tetszik, de a szándék a fontos. Biztosan örülni fog neki, de csempéssz be valami izgalmat is és úgy tuti a siker.
2013. dec. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Értékelném a szándékot,de jobban örülnék ha nem kéne kilépnem a lakásból a hidegbe,hanem rendelnénk egy pizzát és összebújva néznénk egy filmet.
2013. dec. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 WheneverYouWant ***** válasza:
tényleg hideg van most ilyesmihez.. próbálj valami egyszerűbbet és melegebbet.
2013. dec. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hidegen hagyna, mint egy acélgyárat egy káposzta.
2013. dec. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1,5 éves forduló? Ne hülyéskedj. Az évfordulókat "kell" ünnepelni, meg mindjárt itt a karácsony... nem kell minden hathónap miatt hűhót csapni.
2013. dec. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

télen nem jó ötlet a hajós kirándulás.

hideg van hozzá.


másfél évet meg egyébként se szokás ünnepelni, de ettől még megtehetitek.


otthoni programot szervezz inkább. lehet erotikus töltetű is, annak biztos jobban örül a srác, mint egy hidegben hajókázásnak. :)

2013. dec. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó ötlet lenne, de szerintem ezt inkább fordítva kellene, a fiúnak kéne adni ilyes fajta ajándékot a lánynak.

De te tudod.


Másfél évet én nem ünnepelném, mi csak max egy csokival. Az egy év vagy a 2 év a mérvadó. Tehát ekkora ajándék mint a hajózás inkább évre való mint hónapfordulóra.


Inkább készülj neki egy romantikus vacsorával egy kicsit " megfűszerezve" ezzel azzal.

2013. dec. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
futott lenne a hajo,es nem lenne draga!:) 5ezer lenne ,mert van hozza kuponom,es hatmi vegulis nem ajandekokkal szoktuk unnepelni,hanem vmi programmal..szoval fiuk akk nalatok ez nem nagyon utos?!:/
2013. dec. 9. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!