Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nincs kedvem mindennap a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs kedvem mindennap a barátnőmmel találkozni, akkor már nemis szeretem? Kezdek besokallni. Mindennap tali+ kb 2 órás telefonálgatás.

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Nem,sztem te már kezdessz besokalni.

Mindennap találkoztok? ez elég baj.

Elveszi a kapcsolat varázsát,el fog laposodni,egy idő után nem tudtok újat mutatni egymásnak.. a 2 órás telefonálásról hagy ne mondjak semmit...

beszélj vele!

2010. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek,ez túl sok.Ha így folytatod,te meg fogod unni ezt a csajt,szép a szerelem,de mindennap +2 óra beszélgetés telefonon..miiiiiii??:D szerintem lecsökkenthetnétek pár nappal a talikat,és akkor izgalmasabb lenne neked a barátnőd,és jobban értékelnéd.
2010. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jóból is megárt a sok! Ez azért már nagyon durván túlzás, hogy mindennap taliztok és mellette még +2 óra telefonon beszélgetés..! Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt?


Én 6 éve vagyok együtt a párommal és az első 4 évben heti 3-szor találkoztunk, és az úgy pont jó volt, mert meg volt a varázs, ami nagyon fontos, hogy meg legyen! 2 éve meg már össze vagyunk költözve.


A telefonálgatásról meg sürgősen szokjatok le, mert nagyon egészségtelen, legalábbis én ki nem állhatom, ha 5 percnél többet akar telefonon beszélni velem, sms-ezni se szoktam, én nem vagyok az a telefonos típus, a telefont nem csevegésre találták ki, hanem arra, hogy fontos időpontokat egyeztessünk, beszéljünk meg rajta, amit ugyebár 3 percben is meg lehet beszélni! Az élő, személyes csevely sokkal igazibb és jobb, mint a telefonos beszéd!


24/N

2010. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem szereted, ha nem akarsz vele mindennap talizni. Sőt, még az is lehet, hogy ha nem beszélnétek telón mindennap 2 órát, akkor még jobban lenne kedved mindennap talizni vele!

Amúgy egy városban laktok?

Előző voltam.

Jah, és helyesbítek: csevej!

És nem szeretem, ha bárki is többet akar beszélni velem telcsin, mint 5 perc, akkor inkább azt mondja személyesen, vagy írja le e-mailben inkább, az még mindig jobb!


24/N

2010. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen, egy v?rosba.

? 16 ën 24.

de nemsok? suli,?s csôkkennek a talik,addig csak el leszek vhogy

2010. aug. 12. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!