Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok ezt magyarázzátok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ezt magyarázzátok már el nekem, miért csináltok ilyet?

Figyelt kérdés

Van egy srác akinek van barátnője(bár nem sokan tudnak róla, eléggé titokban tartja) és közben velem flörtöl, elhív moziba, kajálni, mindig hozzámér karomhoz, derekamhoz...

23L


2013. dec. 9. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ugy van vele hogy 2 kapcsolat jobb azert mert ha az egyik befuccsul van egy masik
2013. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Én ugyan nem csinálok.

Ő pedig azért mert dugni akar veled (is).

2013. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Na ne általánosítsunk először is,ilyet a garinctelenek csinálnak csak.Én meg örülnék ha végre lehetne egy barátnőm és megbecsülném az ilyen taplók meg orrba-szájba megcsalnak mindenkit.Szerintem mondd meg a barátnőjének,hogy mi a helyzet,vagy szakíts meg minimum minden kapcsolatot vele.Szerinted ha a másik lánnyal ilyen volt,akkor veled milyen lesz,ha esetleg össze is jöttök? gondolkozz már kicsit ésszerűen.
2013. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
gerinctelenek*
2013. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Gáz fiúk csinálnak ilyet. Ha pedig belemész, te is gáz leszel.
2013. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem csinálok ilyet, így tippem van max. Ha tényleg van barátnője, gondolom akkor az van, hogy a pénisze miatt. Vagy lehet, hogy kiszeretett a csajból, de dugni még azt is jó, kényelmes és jó biznisz.
2013. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts...

Én egyáltalán nem csinálok ilyet...


Ha zavar, akkor pofozd fel ha fogdos, ha elhív valahova mondj nemet, ha tovább folytatja, akkor szólj a barátnőjének...

2013. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

bocsi az általánosításért! nyilván nem minden srác ilyen.

nekem nagyon tetszett a srác és elmentem vele randizni és közben derült ki h van bnője, emiatt akadtam ki. nyilván ha előbb tudom nem mondok igent.

2013. dec. 9. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!