Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltok ha féltékenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok ha féltékenyek vagytok valakire?

Figyelt kérdés

Pláne ha még csak kiszemelt az illető és oltária szerelmesek vagytok... :S Mert én az vagyok. És úgy érzem hogy mikor felbukkan a konkurencia akkor semmi esélyem. Pedig imádjuk egymást csak még nem kezdtünk el járni :(

Ti hogy estek túl a féltékenységen?


2013. szept. 4. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
ostorozom a hátamat olyankor kijózanodok
2013. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

*Pedig imádjuk egymást csak még nem kezdtünk el járni :(


Elárulod ezt hogy csinálod?:)

2013. szept. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy hogy lányok vagyunk és nem olyan egyszerű így :)
2013. szept. 4. 22:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem jársza másikkal, akkor hogy tudsz "oltárira" szerelmesnek lenned?



A féltékenység meg nem egy érett lélekre vall.

2013. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát, mert azt ti ketten is szeretitek.
2013. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 Ti hányan vagytok egy kapcsolatba?
2013. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért, amikor még nem járnak ketten, attól az egyik vagy a másik fél nem lehet szerelmes? omg.. fuck logic..... amúgy meg nekem is volt ilyen szitum, de nem hozhattam fel neki, mert ugye nem jártunk.. aztán amikor elkezdtünk járni, elmeséltem neki, és nevetett rajtam, mert elég fiatalka volt a csajszi meg barna volt a bore, szeme, haja, a passim meg nevetett, h: "Ő? Hát ő nekem c....gány!" :DD
2013. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi uccsó, te legalább érted :) Jó lenne már ott tartani hogy mi is múlton nevetgélünk :)
2013. szept. 4. 22:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha találkozok azzal a személlyel, akkor torkon ütöm, mert én ilyen harcias hercegnő vagyok :$
2013. szept. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!