Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy fogadnátok, ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy fogadnátok, ha ezt csinálná a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Nem tudom veletek hogy van,de általában azt hallottam,hogy az a "jó" és szerelmes ,aki ,ha meglátja a párját ezerrel dobog a szíve és pillangók repkednek a gyomrában.


Velem nem ez van.


Én mindig elálmosodok ,és úgy érzem magam,mintha el lennék bódítva..és így iszonyú jól érzem magam.


2013. dec. 9. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szeretsz vele lenni? :)

Szokott hiányozni?


Ezek a fontos kérdések, mondjuk csaj vagyok, de nekem ez a véleményem.

2013. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? szeret vagy sem? Ha szeret oké, felőlem fejre is állhat, ha nem az is oké, csak tudjak róla.
2013. dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!