Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen frappans szoveget irhatnek neki?

Figyelt kérdés

Egyik lany ismerommel regebben joba voltunk most pedig beszelgettunk pasikrol facen es kiderult h egy cipoben jarunk, megbeszeltunk egy talit.Gondoltam h ott kivesezhetnenk a temat,segithetnenk egymast stb.Regen tobbszor volt h szorakozott velem,igergette a talit,de nem akarta.

Ugy tunt,h most normalisan viselkedik,komolyabban vesz illetve mar reg nem taliztunk ezert felajanlottam neki h meghivom egy kavera.En masnap szerettem volna vele talizni(szombaton),de mondta,hogy a hetvegek nem jok.

Azt mondta,h hetfo jo lenne,de meg ir amint be ert a munka helyere.Aztan irtam neki ma delelott,h akkor jo e neki.Erre vissza irt h meg mindig nem tudja majd ir.Sokat volt fent facen nem irt semmit.Aztan delutan irtam neki,h koszonom szepen! :) Kivancsi vtam a reakciojara.Erre irt h most tud telo kozelben lenni meg mindig nem tudja,aztan nem is irt.Ismet hulyere vett.

Mit irhatnek neki ami csipos,frappans,oda vagok vele,de ugyanakkor nem mutatom ki h rosszul esik meg h tudom h csobe huzott?


Koszonom a valaszokat! :))



2013. dec. 9. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Kösz a fergeteges talit!!!
2013. dec. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megirtam neki aztan ossze is kaptunk,mert meg neki a;;t feljebb...
2013. dec. 10. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
buta liba ha még ebből se veszi a célzást inkább hagyd had főjön a levébe ha kellesz neki úgyis keres ha nem akkor keress mást
2013. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jah mi csak baratok vagyunk...de nagyon szemet uzenetet irt nekem ugyh hagyom a csudaba...jobban vissza kellett volna neki vagnom a reakciojara,de mindegy...


azert koszi az otletet! :)

2013. dec. 11. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!