Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak ki a csajnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak ki a csajnak az üzenőfalára, ami frappáns és figyelemfelkeltő?

Figyelt kérdés

A legutóbb egy szórakozóhelyen ismerkedtem meg vele, de enyhén szólva illuminált állapotban voltam és amikor beszélgettünk akkor csak az volt a szerencsém, hogy felírtam jegyzetnek a nevét és be tudtam jelölni FB-on XD Szóval valami ötleteset kellene kitalálni, amit kiírhatnék az üzenőfalára :D köszkösz :D


18/F


2011. júl. 10. 23:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Szia! becserkészném neked a lompost, mikor nemfigyelsz, hm? mitszolsz?
2011. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát figyelemfelkeltő, az biztos XD
2011. júl. 10. 23:43
 3/17 anonim ***** válasza:
idézet ? (:
2011. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok valami érzelgős fazon, szóval csakis valami laza dolog jöhet szóba. + nem is nagyon ismerjük egymást, azóta nem találkoztunk. Még azt hinné, hogy ilyen szájbergyerek vagyok, hogy copy/paste dolgokkal akarok hódítani XD
2011. júl. 10. 23:46
 5/17 anonim ***** válasza:
Gyüsz topogni, gecó?
2011. júl. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elég gáz, hogy az üzenőfalára írogatnál... így le se tud már tagadni az ismerősei előtt :D miért nem chat? Meg attól is függ, hogy mit akarsz tőle... pl a "Szia, jók a melleid" nem túl jó alap egy tartós kapcsolathoz...
2011. júl. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

első vagyok. van más is!

Szija bébi, felavassuk a lepedőt?

vagy

Szia, bejáratnálak odalent

2011. júl. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

én csak úgy be akarok dobni valamit, hogy emlékezzen rám :D

meghívnám szívesen chatre, de eddig még egyszer sem sikerült elkapnom az alkalmat, mert ritkán jár fel :S

2011. júl. 10. 23:53
 9/17 anonim ***** válasza:

szerintem inkább chat vagy személyes üzenet :D

nem mindenki szereti ha falára írogatnak...

2011. júl. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

szerintem is személyesbe.

És mondjuk azt,hogy mulltkor kicsit illuminált állapotba voltam,de szivesen megismernélek,ha neked is van hozzá kedved.:D

2011. júl. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!