Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnomrol kiderult h joban volt egy házas pasival, aki elég befolyásos a kornyékunkon, de amit elért csak a felesége testvérének koszonhet, aki ha megtudná amit én, egyenesen tonkretenné. Szerintetek? Gonosz legyek?

Figyelt kérdés
Mind e mellett idegesít h a barátnom ilyen lány,de idegesít az egész helyzet.tudom onzoség,de most úgy =rzem konnyítene rajtam ha ezt nyílvínosságra adnám.Bizonyítékom van rá.
2013. dec. 10. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
ügyvéddel beszélj azért mielőtt leperli rólad a gatyádat becsületsértés miatt.
2013. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hajrá!
2013. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
irigységből miért kellene a barátodat (is) tönkretenni... ?
2013. dec. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Látom befigyel az irigység! De most attól neked jobb lesz ha elmondod? Lehet neked is meg a barátnődnek na meg a másik családnak is csak rosszabb lesz. Neked kell eldöntened!
2013. dec. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindaddíg, míg meg nem csal, ne borogasd más bilijeit. De ha netán megcsalna, akkor rajta!
2013. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5os te adtad meg a dontést bennem,ezen elgondolkodtam és így igaz,elvégre nemcsalt meg vele és h elotte mit csinált nincs nagyon sok beleszolásom,nemvagyunk már gyerekek és nemvárhattam el h szuz legyen,de azért a szemem nyitvatartom és bizonyítékokat elteszem,még lehet gyujtok is hozzá.Ha megcsalna akkor nagyot lépek.Ez nagy titok itt nálunk nemtud róla senki,nagy port keverne a dolog és a pasin látom h érzi h tudom,igaz segítettem rá amolyan nézéses gesztussal.Na mindegy amíg meg nemcsal a barátnom addig hallgatok,egyébként jol megvagyunk szeretjuk egymást kár lenne érte,hiszen évek hosszu sora után végre hónapok ótta boldog vagyok és remélem leszek is,ha nem,akkor más sem lesz,ezt garantálom :) 5os mégegyszer koszonom :)
2013. dec. 11. 07:51
 7/8 Pj0tr ***** válasza:
55%
Hát azért gratulálok. Ha megcsal a párod Mr X-el, akkor az egyik exét tönkreteszed. Zseniális, csak nem látom az összefüggést. Hacsak nem vele csal meg, de akkor is kicsinyes lenne. Ha valami törvényteleségről tudsz, ami adott esetben az átlag Jóska érdekeit is sérti, akkor pedig még gerinctelen is vagy, hogy nem teszel feljlentést.
2013. dec. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szánalom vagy😂 csak gratulálni tudok
2020. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!