Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom testverenek a csaja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom testverenek a csaja mindig a baratom korul legyeskedik . Nagyon idegesit, legszivesebben agyonvernem. Mit kellene csinalni h eszrevegye magat?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk egyutt es ok is a testverevel. ez a lany odakoltozott most a nyaron , aztan ugy jarkal a lakasban mintha az ove lenne. En egyaltalan nem vagyok joban vele,de meg a baratom sem . A csaj megis mos, foz ra, takaritja a szobajat . es idegesitoen nyavog neki. mintha direkt csinalna.Mar a baratom is eszrevette h nyomul ra. a baratomnak egyaltalan nem tetszik a csaj, egy ronda c*gany . Feltekeny nem vagyok ra , megis nagyon idegesit ahogy kulon kesziti neki a kajat meg bejon a szobankba takaritani. Mit lehet az ilyennel csinalni? most mondjam meg a magamet?
2012. aug. 16. 11:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
40%
Cigány vagy?
2012. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok
2012. aug. 16. 11:40
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

te semmi.a barátod már igen.Megmondhatja neki,hogy nem tetszik a barátnője,és amit csinál a házban.

De nagyon nem tudtok mit csinálni,ha szereti azt a csajt.

2012. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem egyszer lett ra szolva. Meg az anyja is szolt erte, de le lett orditva a feje..
2012. aug. 16. 11:48
 5/27 anonim ***** válasza:

"Mit lehet az ilyennel csinalni?"


Mondjuk takarithatnál és főzhetnél te, nem gondolod? Vagy az már úgy nem jó?

Ismerek embereket akik mig járni tudnak sosem adnák más kezébe ezeket a feladatokat a saját életterükben.

2012. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Tenyleg? hogy tudtam h valaki ezzel fog jonni.. hat figyelj , nappal mindketten dolgozunk a baratommal es csak este jon ertem . bocsanat ,de nem fogok este 10kor nekiallni takaritani
2012. aug. 16. 11:52
 7/27 anonim ***** válasza:
43%

Lehet, hogy csak unatkozik és Téged akar ezekkel a megnyilvánulásaival bosszantani.

Te ne, de a barátod simán megmondhatja neki, hogy ne mossa ki a ruháit és ne menjen a szobájába (főleg ha már szinte kettőtöké).

Csak megjegyzem, hogy a volt berátom öccsének a szobájába eszembe nem jutott volna betenni a lábam, pedig általában tárva nyitva volt az ajtó. Úgy gondolom, hogy az az ő intimszférája és nekem semmi keresnivalóm ott, nemhogy még pakolásszak is.

Kaját néha csináltam neki (melegszendó vagy ilyesmi), mert ha magunknak csinálok, akkor még szép, hogy megkérdezem, hogy ő is kér-e vagypedig ha megkért néha, hogy dobjak össze vmit, akkor szívesen. De hogy kifejezetten neki elkezdjek főzni magamtól... szerintem kicsit furán vette volna ki magát a dolog...

2012. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Amúgy a barátod tesója mit szól a dologhoz?
2012. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Koszonom a normalis valaszt . Ezt enis igy gondolom. foleg h meg megszolja h a hajamat a foldre dobjam ne az agy moge mert onnan nem tudja kiszedni.. :D
2012. aug. 16. 11:58
 10/27 A kérdező kommentje:
igazabol leszarja.. o igy helyesnek gondolja
2012. aug. 16. 12:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!