Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyamatosan tartok, félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan tartok, félek tőle hogy elveszítem a barátnőmet, miért?

Figyelt kérdés
Tudom nem régen vagyunk együtt a barátnőmmel ( 2hete) de valahogy mostanában egyre többet gondolok arra hogy nehogy elveszítsem, félek tőle! Olyan frusztráló érzés mert egyben félek és kezdem jól érezni magam a bőrömben, kezdek boldog lenni. Jól kijövünk mert nagyon hasonlít a személyiségünk , jókat beszélgetünk "szeretgejtük" egymást. Mit csináljak hogy ne mindig ezen kattogjak? Nem telik el hogy ne gondoljak erre

2013. dec. 10. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom volt már aki elhagyott, ezért lehet Benned ez az érzés. Nekem is voltak ilyen félelmeim egy csúnya szakítás után, de többnyire elmúlt. Ha Veled is hasonló dolog miatt van most ez, akkor egy idő után azért halványulni fog :)
2013. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!