Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hete jöttem össze barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete jöttem össze barátommal. Neki nemrég lett vége egy elég hosszú kapcsolatnak. Teljesen elvagyunk, de mindig megbántom valamivel (nem szándékosan). Már most félek attól hogy elveszítem pedig ez miért van?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
mert nem gondolkodsz előre azért!
2013. dec. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyik kapcsolatból ugrott a másikba... Itt nem te vagy a fontos, mármint hogy bántod vagy sem. Szimplán még nem heverte ki az előzőt.
2013. dec. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:
sajnos jó eséllyel szakítócsaj vagy:(
2013. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!