Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem egy 10 centivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem egy 10 centivel magasabb lánynál?

Figyelt kérdés

Szerintem tetszem neki, meg úgy általában eléggé jóképűnek tartanak, szerintem jófej is vagyok ...:D

Ja és nem én vagyok olyan törpe hanem a csaj baromi magas. De nagyon tetszik és emiatt nem akarok elszalasztani.


2013. szept. 12. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
>___________________< morcos bálna vagyok.
2013. szept. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Általában a magasabb fiúkat szeretik és ez a legtöbb lánynál így van, de ha szerencséd van, akkor ő kivétel vagy értelmes és nem érdekli a magasságod.Szerintem lehet esélyed :)
2013. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jólvan morcos bálna vagy , de rájöttem elég nagy hülyeség ez a kérdés mert végülis ti honnan tudhatnátok... Csak tapasztalatok , véleményekre vagyok kíváncsi esetleg jótanács. Vagy vegyek fel makkos cipőt mellé?:D Az kicsit magasít.
2013. szept. 12. 18:57
 4/9 A kérdező kommentje:
Most miért az én magasságommal van baj? Ő nőtt meg ilyen abnormálisra lány létére...
2013. szept. 12. 18:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a magasság probléma nem a mi részünkről, jelen esetben nem a te részedről probléma.Ők nem azt nézik, hogy mi milyen magasak vagyunk, hanem azt, hogy milyen magasak vagyunk HOZZÁJUK KÉPEST :) Hogyha 2m-es abnormális magas, akkor persze eltekint ettől, mert nem lehet olyan válogatós, hogy 2m -nél magasabb sráccal jöjjön össze, mert ritka az ilyen.De, ha magasabb egy srác, akkor az biztonság érzetet ad :) Ezért szeretik a magasabbat.
2013. szept. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nézd meg raikönnent meg a feleségét! #Đ
2013. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 170 cm vagyok,és nem jönnék össze alacsonyabb sráccal,mert nagyon frusztrálna!
2013. szept. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Világéletemben a nálam magasabb fiúkat szerettem, aztán összejöttem a férjemmel.


Én 174 vagyok, ő 167... és remekül megvagyunk azóta is, ennek már 20 éve.

2013. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket. Egyébként nem 170 magas csajról van szó. Annál kicsit nagyobb. Szóval gondolom tetszett már neki olyan aki alacsonyabb volt nyilván.

Voltam már magasabb lánnyal nem ez a gond , de nem ennyivel magasabbal.

2013. szept. 12. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!