Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanultál legutóbbi párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanultál legutóbbi párkapcsolatodból?

Figyelt kérdés
Kapott valamelyikőtök pozitív vagy negatív "leckét"?

2013. dec. 11. 13:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a kommunikáció a legeslegfontosabb dolog egy kapcsolatban.
2013. dec. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ha valami csoda folytán megint a netes ismerkedésre adnám a fejem, tuti, hogy nem engedném húzni-halasztani a személyes találkozót és három hónapot pazarolni rá, hogy kiderüljön, totális ellentéte annak, akit a neten ismertem meg.
2013. dec. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Érdekes körkép, köszönöm a válaszaitokat! :)
2013. dec. 11. 14:32
 14/22 anonim ***** válasza:
azt, hogy hogyan kell borsópörköltet csinálni.
2013. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

A legutóbbi párkapcsolatom szerelem nélkül, logikus alapokon jött létre. Úgy gondoltuk, hogy minden tekintetben összeillünk, szóval összeköltöztünk és adtunk magunknak egy évet, hogy ha működik a dolog, akkor összeházasodunk és csinálunk két, de inkább három gyereket. 10 hónap után feladtuk.

Nem azt mondom, hogy életem legnagyobb marhasága volt, de azért erősen toplistás. Soha többet kapcsolat szerelem nélkül!

2013. dec. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem kezdek hímnemű r.ibancokkal.
2013. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Az előzőből azt tanultam, hogy ha én alapvetően nem akarok összejönni az illetővel, csak kikönyörgi, hogy adjak kettőnknek egy esélyt, abból semmi jó nem sül ki.


Szóval azt, hogy nem szabad hagyni magam befolyásolni.


Elkezdett ismerkedni, pártalálási céllal a hátam mögött.


Az legalább vigasztalt, hogy nem volt rá ideje, mert lebukott, és előbb dobtam, mint hogy lecserélhetett volna másik csajra.


És az is, hogy visszakapja az élettől, hogy szemét volt velem, mert azóta is egyedül van, nem kell egy csajnak se... Én meg boldog vagyok a férjem mellett már 3,5 éve.


Csúnya dolog tudom, de akkor is elégtétel...


Mikor összejöttünk a férjemmel. Kb 1 hónappal utána az ex megkeresett, hogy nem akarok e szexkapcsolatot vele....? Volt hozzá pofája. Elküldtem a francba. Nekem ilyen szenny pasi nem kell. Akkor se kellett volna ha akkor nincs senkim.


27/N

2013. dec. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Megtanultam az önzetlenség, türelmesség fogalmát még jobban. És szeretni, igazán.


#14: borsópörkölt :(

2013. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Megtanultam , hogy iszonyat alaposan ki kell ismerni és letesztelni a másikat mielőtt kapcsolatba kezdünk, nem egy hónap után életem egyetlen igaz szerelmének gondolni és megnyílni, mert hiába látszik tökéletesen hozzám illőnek az elején, kiderülhet hogy totálisan az ellentéte a számomra boldogság forrását jelentő férfinak alapjaiban.És minden igényt lelkileg, szexuálisan előre tisztázni kell, mert ha alapvetően különbözőek vagyunk sehogy se fog működni a dolog.
2013. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A távolság szépen, lassan szétszakít.
2013. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!