Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 10 évvel idősebb férfiakra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 10 évvel idősebb férfiakra bukom! Normális?

Figyelt kérdés

Én egy 20 éves lány vagyok, és alapvetően az a baj, hogy nálam csak és kizárólag olyan pasik jönnek be, akik 30 vagy a fölöttiek.


Egyszerűen nevetnem kell, ha a saját korosztályomban szétnézek. Annyira éretlenek. Jó a humoruk, viccesek, de valahogy egyikükkel sem tudom elképzelni.


2009. nov. 23. 20:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem normalis, nincs ebben semmi furcsa.
2009. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez ha nem is teljesen, de eléggé normálisnak tekinthető még :)
2009. nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális...van egy barátnőm, elárulom ő is 20 éves és a 40-es pasik jönnek be neki! Na az már egy kicsit gázabb...
2009. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
édesanyám elájulni, ha megtudná, apukám pedig annyira kiszámíthatatlan, hogy nem is tudom, hogy mit reagálna
2009. nov. 23. 21:04
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagyok, párom most lesz 32!egyetértek Veled, sajnos a saját korosztályomban nem tudtam olyan párt találni aki normális lett volna!5 hónapja vagyunk együtt, tavasszal építkezünk.Szüleim is jobban elfogadták őt mint az eddigi párjaimat.Látják azt hogy vele tényleg boldog vagyok és tudom a jövőmet tervezni!A Velem egykorú párjaimmal ha nem feküdtem le egy hét múlva rögtön ki is dobtak a fran+cba, ha nem mentem diszkóba akkor kis hülye otthonülősnek tartottak!És még a szeretkezés is sokkal jobb tartalmasabb, és élvezetesebb mint egy mai 20 évessel!
2009. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Még a 20 is normális nem ezen múlik...
2009. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

A 21:06-nak


Én is pont így vagyok. Nem nagyon szeretek bulizni menni, ezért nemhogy párom, de barátaim se nagyon vannak. És még soha nem feküdtem le senkivel, pedig éppen lehetőségem volt rá, csak soha nem éreztem azt, hogy igen, Ő lesz az, aki...


Az összes huszonéves pasas "elvárná" azt amit én nem teszek meg csak úgy

2009. nov. 23. 21:11
 8/28 anonim ***** válasza:
0%

21:06-nak:

20 évesen csak a ronda csajok nem járnak bulizni, minden belevaló csaj a diszkóban löketi magát.te is és a kérdező is azok közé tartozol akik vagy bűnrondák,vagy se'gg hülyék,vagy akik csak kéretik magukat és a legtöbbet ba'szatják a nunájuk.

2009. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Jesszusom, húzz innen!


Nem rád vagyok most kíváncsi!

2009. nov. 23. 21:16
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

21:14!!

te elfuserált alak lehetsz!Nem vagyok ronda, de gyönyörűnek sem tartom magam!nem szállok el magamtól, mint a legtöbben!egyszerűen átlagos vagyok, nem dobom ki a melleim, nem hordok 10 cm-es miniszoknyát, azokat csak az láthatja aki megérdemli, ettől nem vagyok hülye pi++csa, csak van tartásom, és nem fekszem le minden emberrel aki utamba akad.És mi van abban ha nem szeretek diszkóba járni?Legalább erősítem azt a pici százalékot, ebben a világban aki normális, nem drogozik, iszik, és akikből legalább ember lesz!

2009. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!