Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 10 évvel idősebb férfiakra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 10 évvel idősebb férfiakra bukom! Normális?

Figyelt kérdés

Én egy 20 éves lány vagyok, és alapvetően az a baj, hogy nálam csak és kizárólag olyan pasik jönnek be, akik 30 vagy a fölöttiek.


Egyszerűen nevetnem kell, ha a saját korosztályomban szétnézek. Annyira éretlenek. Jó a humoruk, viccesek, de valahogy egyikükkel sem tudom elképzelni.


2009. nov. 23. 20:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg te vagy az érettlen, mert a kor alapján ítélsz meg embereket. A tininél szokás, hogy sok-sok évvel idősebb pasik kell nekik, úgy látszik te is leragadtál a tinédzser éveidben valahol.
2009. nov. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

"kedves, aranyos" 21:14-es...

én sem járok bulizni, nem rázom a seggem discoban és sem azért mert bűn ronda vagyok, sem pedig amiket leírtál, szóval csak ne általánosítgass, mert rohadtul de nincs igazad!!! Szóval kopj le innen, de már is!

2009. nov. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Nincs abban semmi, hogy egy 20 éves lány bulizik-e, vagy sem. Semmi köze szerintem a "lelki éréshez" (jajj de utálom már ezt a szót), egyszerűen attól függ, ki milyen stílusú, életkedvű, kortól függetlenül.
2009. nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem értem.azért mert vannak itt olyan huszonévesek akik családot akarnak visszamaradtak a tinikorban?Mert csak egy tini szeret jóval idősebb pasikat?Nézzünk már körül a mai világban kérem szépen.Nagyon ritka az olyan 20-on éves aki komoly kapcsolatot keres.Hát akkor én visszamaradott tini vagyok, viszont nem viselem el ha megcsalnak, ha a páromnak fontosabbak a barátai,mint én és ha néha kéthetente időt szakít rám!Én igenis boldog vagyok egy nálam jóval idősebb férfivel, és szerintem ha egy ilyen korú férfi Velem van akkor nem lehetek Tini!!!!!!!!
2009. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Khm, nem arra írtam, hogy olyan mint egy tini, mert családot akar stb, hanem mert a kora alapján ítéli meg az embert, a tinik szokása ez. Kb mindennap megmondják 14 éves lányok, hogy "jajj a fiúk annyira gyerekesek, nekem egy 10 évvel idősebb pasi kell"...


Egyébként:

"Annyira éretlenek. Jó a humoruk, viccesek, de valahogy egyikükkel sem tudom elképzelni."--> a nők 99%-ának pont ez jön be, ha nincs humora egy srácnak, annak már nagyon kicsi az esélye a nőknél, akármilyen jó tulajdonságai vannak.

2009. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ilyen ne mondj, hogy nem rád vagyok kíváncsi, ha egy nyilvános fórumon kérsz véleményt.

Egyébként meg jobban jársz, ha magad körül barátkozol, ha vele maradsz, ő már rég öreg lesz, amikor te még kívánós...

Ugye egy nő jóval tovább is él, mint a férfi.

2009. nov. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Ezek szerint én is, és egy ismerősöm is visszamaradott tini!?

Én 23 éves vagyok, párom 32, 4 éve vagyunk együtt, és családot tervezünk. Ismerősöm is 23 éves 31 éves a pasija, ők 2-3 éve vannak együtt, de már legalább 1,5 éve együtt is élnek, ők is családot tervezgetnek.

Én nem vagyok rászorulva, hogy diszkóba rázzam a seggem. Nem vagyok csúnya, de utálom az a tömegnyomort és azt a korosztályt (14-18 év) akik 20 centis tűsarkakon részegen "táncolnak", és azt hiszik, ha tele hányják hajnalba a buszmegállót, attól ők a menő lányok.

Nem vagyok egy otthonülős típus, szeretem a KULTÚRÁLT szórakozás, járunk sörözni, billiárdozni, csocsózni, bowlingozni, mozizni a barátokkal. Többet ér mint egy éjszaka a discoban.

2009. nov. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Az aktív ellenzőmtől kérdezem, hogy nem ellentmondás az, hogy szerinte a tinik ítélik meg az embereket a koruk alapján, de most ugyanakkor éppen arról beszélünk, hogy nekem (nekünk) 10 év nem is számít?
2009. nov. 23. 21:50
 19/28 anonim ***** válasza:
Öregszünk, ez tiszta sor!De nem mindegy hogyan.boldogtalanul,vagy pedig úgy hogy szeret valaki és tisztel!És különben is 60 évesen lehet nem fogja már a szexet kívánni, de addig van rengeteg csodás év amit ki lehet élvezni, szexxel gazdagon!
2009. nov. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Jah, és egy férfi lehet vicces anélkül, hogy komolytalan lenne, vagy nem?
2009. nov. 23. 21:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!