Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy fiú örülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy fiú örülne egy ilyen saját készítésű ajándéknak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Sajnos nem állunk úgy anyagilag,hogy bármilyen egy két ezer forintos ajándékot tudnék a barátomnak venni,mert egyik szülöm adósságot csinált így szűkös karácsonyunk lesz sajnos.. Mivel asztalosnak tanulok arra gondoltam,hogy egy szívecske fadarabot csinálok,majd suliban kifalrcoltatom, és a szívecske egyik felére bele vésem a nevét, meg csinálok neki egy tartott és a szívecskének a tetején lesz egy rés amibe belerakok egy fényképet.Jó ötlet ez vagy nem?
2013. dec. 11. 19:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és egy hónapja vagyunk együtt.
2013. dec. 11. 19:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene es tudnam ertekelni. Ha az a kep kozos akkor meg plane.
2013. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez szép gesztus. Én is lány vagyok, de jó ötletnek tartom. :)

Közös képet teszel bele?

2013. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen:)
2013. dec. 11. 19:23
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is nagyon jo és szép ötlet én fiu vagyok és nekem tetszene
2016. febr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!