Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nem gáz, mikor egy pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem gáz, mikor egy pasi a barátnője fb-be belép és ott azt csinál amihez kedve van?

Figyelt kérdés
Leellenőrzi a levelezését, képeket rak fel a lányról, onnan nyomoz le másokat stb... Miközben pont neki van takargatnivalója (megcsalja a lányt), és a lány a pasija regjébe nem léphet be.
2013. dec. 12. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Szánalmas az ilyen ember.
2013. dec. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
még egy selejt a Föld nevű bolygón. van ilyen.
2013. dec. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy nevezik zsarnokoskodás és elég szemét dolog de ne ítéljünk ilyen hamar, vannak olyan lányok akik teljes mértékben szeretik magukat alárendelni a pasijuk kényének-kedvének. Élvezik azt, ha kisajátítva lehetnek a párjuk által szóval nem feltétlenül gáz.
2013. dec. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy rúgnám ki az ilyet mint macskát sz*rni. Az exem volt ekkora gerinctelen szemétláda. Félrejárt és még engem tiltott mindenkitől, ellenőrizgetett és vádolt állandóan erre mondják, hogy mindenki magából indul ki. Az ilyen nem azért féltékeny mert szeret és az elvesztésedtől fél hanem mert magából kiindulva el se tud képzelni hűséget és birtoklási vágya van.
2013. dec. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hány éves van santorini? :D
2013. dec. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
El se hiszem,hogy az ilyen embereknek van barátnője.Nekem meg nincs:(
2013. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem te magadtól is tudod a választ a kérdésedre. vagy arra vársz, hogy valaki leírja, hogy áá nem, tök jogos, hogy bár csalja a barátnőjét, azért még kutakodik utána.
2013. dec. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit érdekel a korom ötös?
2013. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Exem kijelentette, hogy neki a facebook nem fontos. Kb lesz*rja meg hogy csak miattam lép fel stb..

Miközben nonstop fent volt és nekem nem írt egy sort sem!!

Egyszer áramszünet volt nem tudtam fellépni.

Jött az sms, hogy biztos mással vagyok tuti hogy épp most kefélnek érezzem jól magam stb...köpni nyelni nem tudtam!!

De ha ő két napra eltünt és meg mertem kérdezni merre járt le lettem hurrogva hogy ne gyerekeskedjek már a hülye féltékenységemmel. :D lol Bagoly mondja verébnek.

Akkor persze még nem tudtam, hogy magából indul ki és ő csal engem. Jellemző hozzáállás. Neki szabad, nekem nem.

Nem is volt hozzáférésem a fiókjához mégis lebuktak facebookon a csajjal és még én voltam a hibás mert rájöttem. xD

Mit várt, hogy gratulálok? Jól van drágám csak igy tovább.

Idióta!!


Szóval nagyon gáz hogy valaki igy nyomozgat, sajnos a facebook meg tudja hülyiteni az embereket és sok kapcsolatot rombolt már szét.



Mindenki azon gondolkozik, mit vegyen a párjának karácsonyra. Adjátok oda a Facebook jelszavatokat, lesz ott meglepetés....

2013. dec. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!