Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben, h több éve együtt vagytok a pasitokkal, de mivel ő az elején elhanyagolt, most ti érzitek úgy, hogy már nem az, ami régen volt? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Meg közben megkörnyékeznek más pasik, akiknem természetesen nemet mondasz, de mégis ott motoszkál a fejedben, hogy mi lenne, ha... és amikor már majdnem kiszerettek belőle, akkor kezd el hajtani, mert rájött, hogy mi a szitu. De addig meg mondogattátok neki, h ez lesz, és nem igazán tett semmit..(a fiú szerint igen, de szerintem nem).

2013. dec. 11. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Félre akarsz cuccolni és csak kifogásokat keresel.
2013. dec. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok félrecuccolni.
2013. dec. 11. 10:48
 3/8 anonim ***** válasza:
ha már az elején elhanyagol azt mondom neki hogy csá!!nálunk ez fordítva van.régen hajtott mint állat szeretett most meg már 5 év elteltével hozzám sem ér.én már nem mondhatom azt hogy megyek élni az életemet mert már van egy édes kisfiunk így muszáj maradnom
2013. dec. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ő ilyen típus, nehezen jön bele a dolgokba.. 3 hónapig tartott a randizós korszak is.. szakítottam volna én is, ha nem lettem volna szerelmes.. de már nem tudom, h az vok-e....
2013. dec. 11. 11:07
 5/8 Költőnő? ***** válasza:

"de mégis ott motoszkál a fejedben, hogy mi lenne, ha.."

itt már nagyon nincsenek rendben a dolgok.

az mondjuk sztem törvényszerű, h nem olyan a kapcsolat egy idő után, mint "rég volt", de ennek nem kell ezt magával hoznia.

Vagy leültök és megbeszélitek vagy csak idő kérdése és elcsábulsz, vagy szakítasz.

2013. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
lehet h én is tudom a választ a kérdésemre.. viszont olyan rendes, legtöbbször lehet rá számitani, és mostanában kezdte el tervezni a közös jövőt, amit eddig nagyon hiányoltam......
2013. dec. 11. 14:46
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
győzködhet itt mki pro és kontra, a döntésed már sztem vhol mélyen megvan és igazából azért tetted fel a kérdést, hogy lebeszéljenek/megerősítsenek, nem?
2013. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kb ja.. viszont nagyon tetszett, h azt mondta, h a gyerekei anyjaként tekint rám, meg stb..
2013. dec. 11. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!