Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Örülnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Örülnétek egy ilyen ajándéknak a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés
A barátomnak manapság nagyon rossz a hangulata, mert kicsit náthás, és köhög. Imádja a csokit, ezért arra gondoltam, hogy van ilyen kézzel készített csokoládé (pl. Smileme), és egyet vennék, becsomagolnám, majd készítenék hozzá egy kis kártyát, amin jobbulást kívánék neki. Ti örülnétek egy ilyen kis apró ajándéknak? Vagy mi a véleményetek?

2013. dec. 12. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van kekszem , kéééééééééérsz?!
2013. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos, de ha szeretnél saját készítésű nagyon finom és könnyen készíthető édességet, akkor írj privit, mert van egy trüffel receptem és nem is bonyolult :)
2013. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülnék neki :)
2013. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát én kidobnálak az ajándékoddal együtt
2013. dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki az a hülye, aki ne örülne egy ilyen szuper ajándéknak?
2013. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!