Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet-e egy kapcsolat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet-e egy kapcsolat egy 17 éves lány és egy 30 éves férfi között?

Figyelt kérdés
Nagyon hasonló az érdeklődésük és a nézeteik de alapvetően habár vannak közös tulajdonságaik nagyon különböznek! Kölcsönös a szimpátia és az érdeklődés, a kezdetleges érzelmek..de a rendkívüli korkülönbség miatt nem mernek belevágni? (hosszabb kifejtetteb véleményeket azivesrn veszek)

2013. dec. 12. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Tehát te vagy az a 17 éves lány....
2013. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
elárulod a keresztneved? vagy akár az első betűje is elég.:D utána válaszolok
2013. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
*hosszabb kifejtettebb véleményeket szívesen veszek
2013. dec. 12. 19:07
 4/10 A kérdező kommentje:
a keresztnevem kezdő betűje B, miért?
2013. dec. 12. 19:07
 5/10 anonim ***** válasza:

csak mert van egy ismerősöm,kb hasonló korban ő is, a csaj is. kedveli a csajt, de mellette azért dugna mást is, a csaj is elsősorban arra kell neki.és mint mondta,úgyis túl fiatal a csaj hozzá..de azért keresi,fűzi,bolondítja a kiscsajt.


szóval szerintem hosszútávon ritkán működik az ilyen. persze biztos akadtak már kivételek..de ritka.(meg nyilván nem ismerem a te 30évesedet,és nem mindenki olyan,mint akit én ismerek..) de azért na, én nem nagyon hiszek az ilyenben a tapasztalatok miatt,bocsi

2013. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megbízok benne, ez inkább egy olyan helyzet hogy régen látott (család ismerőse) és kb fél éve megint találkoztunk valami kapcsán és gondolom feltünően felnőttem azóta..
2013. dec. 12. 19:20
 7/10 anonim ***** válasza:

jah,az a lány is megbízik benne,és elhisz neki sok mindent, pedig a pasi hazudik neki mint a vízfolyás. ezért vagyok bizalmatlan,több ilyet láttam már..


de rátok visszatérve..hát nem tudom, ha tényleg vannak kölcsönös érzések stb..akkor azt azért nem szabad veszni hagyni.

(bár én még mindig szkeptikus vagyok a hosszútávot illetően)

2013. dec. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Biztos nem csak töcskölni akar és érettebb vagy a korodnál.


(Csak vicc volt)

2013. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam érettebbnek, viszont nagyon jól elvagyunk..
2013. dec. 12. 19:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 30 éves koromba volt egy 18 éves barátnőm.A korkülonbség nem zavarta egyikünket sem,viszont amikor észrevettem,hogy a hiányzó apai szeretetett próbálja pótolni általam,gyorsan lezártam a kapcsolatot.Ha nincsenek ilyesmi elfojtott-tudatalatti érzéseid,szerintem kár csak a kor miatt hagyni.De ha még egy évet gondolkodol rajta,az sem árt.
2013. dec. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!