Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyenruhás-civil párkapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyenruhás-civil párkapcsolat? Kinek milyen tapasztalata van lányok? De férfiak véleményét is várom.

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha az egyik fél egyenruhás, és elég bizonytalan az időbeosztása, nincsenek ünnepek stb.stb. azt a másik fél hogyan viseli.

2013. dec. 2. 09:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A nem kiszámítható időbeosztás nem csak egyenruhás munka lehet.

Szerintem az számít, hogy akkor amikor együtt vagytok, hogyan töltitek el az időt. A munkabeosztás önmagában nem határozhatja meg a kapcsolatot. Ha minden rendben van, akkor ebből nem lesz gond.

2013. dec. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Csak ha nem rendőr, attól isten ments.
2013. dec. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2-es látom neked is van tapasztalatod rendőr férfival :D
2013. dec. 2. 10:34
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Én a helyedben nem kezdenék.

Ahogy én se kezdek rendőr nővel.

99% ordas, de nem is akár milyen.

2013. dec. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nehéz, de műkódik. Bár erröl a párom tudna mesélni inkább.

Két napra előre nem lehet tudni a munkabeosztást se, alig van szabad ünnep...

De 8 év alatt ezt megszokta.

30/ egyenruhás F.

2013. dec. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

8 év az már szép idő :)

Nálunk még csak fél éve.... még szoknom kell.

2013. dec. 2. 11:37
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez tőled fog függeni nagyban, hogy tudsz-e alkalmazkodni. Rebdőr a párod?

30/F

2013. dec. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 tevetke ***** válasza:
Attól függ milyen egyenruhás... Nekem volt tűzoltó párom majd' 3 évig. Neki előre meg volt az egész éves beosztása, 24/48-ba dolgozott. Mindig lehetett tudni előre melyik ünnepen, melyik hétvégén stb. dolgozik. Ez szerintem nagyon sok egyenruhásról elmondható, hogy ilyen vagy ehhez hasonló szolgálati beosztása van.
2013. dec. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Rendőr csak volt, most tűzoltó a párom :)


Igen, valóban igaz, hogy mint tűzoltónak megvan előre a beosztása, csakhogy a tűzoltó fizetés semmire sem elég ezért még két másodállása van...így azért már komplikáltabb.

2013. dec. 2. 11:57
 10/14 anonim ***** válasza:

Kivéve a rendőrség, főleg a Készenléti. 24-72, meg folyamatosan berendelnek túlórázni.

Sosem lehet tudni előre.

2013. dec. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!