Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, aki szerelmes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki szerelmes a párjába, és a párja is szerelmes belé?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, , ekkira ennek az esélye, mert általában csak úgy összejönnek az emberek vagy csak az egyik fél szereti igazán a másikat.

Ha ilyen kapcsolatban élsz, akkor - mennyi idö után jöttetek össze - mennyi idö után szerettél belé - és mióta vagytok együtt?


2013. dec. 12. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
nincs csak a filmekbe
2013. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Kíváncsi lennék, , ekkira ennek az esélye, mert általában csak úgy összejönnek az emberek vagy csak az egyik fél szereti igazán a másikat. "


Te melyik bolygón élsz?

2013. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én több mint 6 éve vagyok a párommal,de szerelmesek vagyunk még most is nagyon egymásba, tervezzük a babát.

27/L

2013. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem szerelem az csak elso honapokban lehetseges, azutan mar kezd atmenni megszokasba. En tobb mint 2 eve vagyok egyutt a baratnommel, nagyon szeretem, de nem mondhatom, hogy meg szerelmes lennek bele. Es o sem az belem
2013. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Yep :)

Én csak úgy jöttem volna össze bárkivel is és így is tettem.

2013. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#2 téged csak olyanok vesznek körül, akik beleszeretnek valakibe, még kölcsönös is, és úgy jönnek össze? Mert én elég kevés ilyet láttam, és elég csak itt végigolvasni a kérdéseket, amik arról szólnak, hogy apárjukat most ismerték meg de már összejöttek, vagy miértnem foglalkozik vele, miért csalja meg..
2013. dec. 12. 19:21
 7/10 anonim ***** válasza:

én a barátomat kicsivel több mint 1 éve ismerem...

a volt barátnőmmel járt (nem, nem azért szakítottak, mert én...)

mikor idén nyáron szakítottak én voltam a "pszichológusa", segítettem neki és belém szeretett...

elérte, hogy én is belé szeressek...

lassan 3 hónapja vagyunk együtt és napról napra, egyre jobban szerelmes vagyok...

pedig már amikor össze jöttünk, akkor is az voltam...

Ő ugyan így van és nagyon boldogok vagyunk...

én elképzelhetetlennek tartom, hogy úgy jöjjek össze valakivel, hogy nem vagyok belé szerelmes...

és most lehet, hogy valaki azt mondja, hogy "persze, de ez csak egy kamaszkori szerelem és majd elmúlik pár hónap múlva!", de tudom, hogy nem így van...

voltam már szerelmes, legalábbis úgy gondoltam, hogy az vagyok, de ez teljesen más...

nagyon boldogok vagyunk!

és mind a ketten ugyan úgy szeretjük egymást! :)

és már akkor is szerettük egymást mielőtt össze jöttünk volna...

16/L

2013. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, mi szeretjük egymást. Fél év után jöttünk össze. Minek lennék olyannal akit nem szeretek, vagy csak én szeretem de ő nem...? Csak a szerencsétlenek mennek bele ilyen kapcsolatba, akik totál életképtelenek egyedül.
2013. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen de velem még sosem volt és nem is lesz. Ez van, ezt el kell fogadnom:( férjem sem szeret igazán, szinte minden fontosabb mint én....de jobb ez mint a semmi, azért néha megszeretget, igy el lehet viselni. Én persze nagyon szeretem.
2013. dec. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A tinik között jellemző, hogy belemennek szerelem nélkül rögtön egy kapcsolatba, csak mert gáz, hogy már mindenkinek volt, csak nekik nem. Ez normális abban a korosztályban, nem alakult még ki az ember személyisége, és nagyon erős a megfelelési kényszer.

Felnőttként már ritkább, inkább az önbizalomhiányosokra jellemző.


Mi a párommal bő egy év ismeretség után jöttünk össze. Előtte nekem volt más, akivel sajnos nem voltunk boldogok. De a párom már akkor is tetszett, és mint kiderült, én is neki. Úgyhogy szakítás után megkeresett és először csak szexkapcsolatunk volt két hónapig. Én ugyanis úgy gondoltam, hogy a szakítás után jó ideig nem óhajtok kapcsolatot, de szexelni igen. Ő viszont nagyon hevesen udvarolni kezdett, és nagyon hamar fülig belezúgtam. Így felborult a tervem.

Miután összejöttünk, azonnal össze is költöztünk. 5 hónapja vagyunk együtt, ami kevésnek tűnik, de pont elég ahhoz, hogy érezzem, ő kell nekem. Mondjuk tapasztalatom is van, sajnos ő már az ötödik férfi, akivel együtt élek.. de remélem, egyben az utolsó is.

Szóba került már a lánykérés, tudom hogy meg akar kérni, és már alig várom :)

2013. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!