Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy nézek ki mint a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy nézek ki mint a barátom exe, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hónapja vagyok együtt.

Volt egy nagyon hosszú kapcsolata (első), ezt a lányt nagyon szerette kb 3-4 éve szakíthattak. Megláttam a képen a csajt és dettora úgy néz ki mint én. :S



2013. dec. 12. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
veled helyettesíti :p
2013. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék neki. :( Úgy érezném, csak egy pótlék vagyok a másik helyére. De ha azt veszed észre, hogy igazán kedvel téged, nem beszél az exéről, nem biztos hogy baj.
2013. dec. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
BDSM közben úgy fejbebacott téged, hogy amnéziás lettél. Jó hir: a képen te vagy!
2013. dec. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pont az olyan kinézetű lányok tetszenek neki, ezért választott téged. Legalábbis én nem keresnék benne semmilyen különösebb magyarázatot.
2013. dec. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Te vagy a exbarátnő klónja...én is így szoktam...szakítás után sokáig nem tudom magamba lezárni és képtelen vagyok a csajozásra...csak olyan lánnyal kezdek ki aki nagyon hasonlít arra a lányra akire a nap 24 órájában gondolok...

Persze kezdhetnék más tipusú lányokkal is, de becsapás lenne..önmagam megerőszakolása, mert semmilyen érzelmem nem lenne ahhoz hogy lelkesedjek nagyon hasonlítani kell arra akit az életemben mindenkinél jobban szerettem! Szemétség valahol...de ha ez a módszer nem lenne akkor kész! Maradnak a prostik mert párkapcsolatra esély se lenne senkivel...nem tudom elengedni az exbarátnőt..

A lánynak meg nem kell tudni, hogy kire hasonlít a lényeg, hogy nagy hevesen udvarolok :-)

2013. dec. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de ezzel a csajjal legalább 4 éve szakított azóta volt már más barátnője !!
2013. dec. 12. 22:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg véletlen....ha a más barátnő nem hasonlított szintén arra akire te is..akkor véletlen!
2013. dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
közben más nők is voltak? akkor csak van egy kinézet ami bejön neki
2013. dec. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem. Nem szakított azzal exbarátnővel. A csaj 3-4 évvel ezelőtt egy gyógyíthatatlan betegségben szenvedett, és még az orvosok se tudtak rajta segíteni. Három évet jósoltak neki. Barátod már nem bírta tovább nézni, ahogy szenved, így hát mikor a kórházban épp nem figyelt senki, egy párnával megfojtotta, ezzel kegyes eutanáziát végrehajtva rajta.


Barátod nem tudta feldolgozni, hogy szerelmét elveszítette, főleg nem úgy, hogy közben állandóan a Nevermore nevű depresszív progresszív trash metál együttestől a Dreaming in Neon Black albumot hallgatta. Hiába voltak más barátnői, ők nem tudták pótolni.


a) Te egy klón vagy. Barátod az exe DNS mintájáról klónozott le téged, de akkor még birtokoltad az exbarátnő emlékeit is a fejedben. Így a klónozás után agymosással új személyiséget és hamis emlékezetet kaptál.


b) Egy robot vagy. A barátod megrendelésére egy műhelyben összebuheráltak téged, kérésére ugyanazzal a kinézettel. Most már azt is tudod miért ilyen monoton a beszédhangod és ilyen darabos a mozgásod. Azt akarta, hogy úgy programozzanak meg téged, hogy te legyél a tökéletes barátnő, aki nem hisztizik. Ám a fénykép megtalálása null pointer exceptiont dobott C programozási nyelven megírt szoftveredben, túlcsordult a stack memóriád, következő lépésként pedig meg fogod kérdőjelezni a saját létezésed, majd te leszel a Terminátor.


c) Te a valós világban nem is létezel, mert kitaláció vagy és csak a barátod fejében létezel és élsz. Egy gondolati manifesztáció vagy, mely barátod nyomasztó bűntudatát szimbolizálja, amiért megölte a csajt.


d) Te vagy a halott exbarátnő, aki a fényképen is szerepel. A tibeti halottaskönyv szerint a halott emberek azt hiszik még, hogy élnek és nem tudják magukról, hogy már elhunytak. Vagy csak nem tudják feldolgozni, hogy ütött az órájuk. Ezek a lelkek ebben az állapotban rémálomszerű szörnyeket láthatnak, úgyhogy ne lepődj meg, ha este lefekvéskor a falon keresztül átlebeg egy nagy démoni kinézetű Fekete Pákó-fej.


e) Hiba csúszott az Élet című MMORPG-nkbe, és a fénykép textúráján mindenkinél a saját karakterének képe jelenik meg. Már dolgozunk a hibajavítás implementálásán, mely következő bejelentkezéskor és frissítéskor települ.


f) Egyszerűen bejönnek neki az olyan csajok, akik úgy néznek ki, és színtiszta véletlen. Na?

2013. dec. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja várj, ez nem az ezo-rovat. Na mindegy...
2013. dec. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!