Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a gyermekem apjával és nagyon ramatyul érzem most magam! Úgy érzem, hogy örökre egyedül maradtam. Nincs lehetőségem ismerkedni, nem tudok eljárni sehova, a neten meg nincs értelmes ismerkedni, mert ott csak becsapják az embert! De szükségem van egy társra, aki mellettem van! Mit tanácsoltok?


24/L


2013. dec. 13. 00:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

:(

Most le vagyok b_va. :(

2013. dec. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
:D
2013. dec. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Először is vigyázz, hogy ne zuhanj magadba. Ott a gyereked, akit el kell látnod, ő fontosabb a bánatodnál is.


Másodszor meg ne azért akarj pasit, mert egyedül érzed magad. Az ilyen társfüggőségi kapcsolatoknak sosincs jó végük. Először állj talpra (nehéz, de sokaknak sikerült már), legyél egyedül is egész ember, a gyerekeddel meg egész család (egyszülős családmodell, van olyan), és ha így is rendesen el tudod látni az életed/tek, akkor érdemes odavenni másik pasit, aki akár pótapa is lehet.


A gyereknek addig meg bármilyen stabil állapot jobb, mint egy bizonytalan. A gyereknek az is jobb, ha egyedül neveled, mintha azt látja, hogy a pasik jönnek-mennek az anyja körül. Persze pasizni és próbálkozni lehet, de csak akkor vidd haza, ha már stabil és vállalna a gyerekeddel együtt. (Bár ennyi idős korban elég nehéz stabil párkapcsolatról beszélni, szóval tényleg jól gondold meg, kit választasz magad mellé.)

2013. dec. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!