Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki nem vezérkan az szóba se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem vezérkan az szóba se jöhet partnernek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 08:22
1 2 3
 1/21 QueenRavenna ***** válasza:
Vezérkan xD
2013. dec. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
??? tudtommal én nem vagyok valami állat szóval nem kell partnernek egy 'vezérkan'
2013. dec. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Noydra ***** válasza:
Most ezt váltja le az alfahím böszmeségeteket? Vezérkan? :D Nagyon eredeti :D
2013. dec. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
természetesen nem. csakis a vezérkannak, vagyis az alfahímnek ellek kölyköket, és csak vele hálok. 9/nőstény oroszlán
2013. dec. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Alfahim = Vezérkan
2013. dec. 13. 08:51
 7/21 Noydra ***** válasza:
Ja, mindjárt sejtettem, hogy ez a baromság jön. Kár, hogy sosem fogja megállni a helyét az elméletetek az emberek között...
2013. dec. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Kár, hogy ez mindig így volt csak nem minden nőnek juthat így lejjebb adja ezen elvárását.
2013. dec. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Noydra ***** válasza:

Hát Singularity ebben most nincs igazad :)

Oroszlánoknál működik ez, de embereknél sosem fog.

Csak gondolj bele abba, hogy az oroszlánoknál egy falkában van 1, azaz EGY alfahím, ha jól tudom. Az mondjuk (csak mondok egy számot) 25 hímből, EGY.


Hát az embereknél nem igazán hiszem, hogy minden 25iknek volt csak életében bnője, mert elég érdekes lenne. A nők meg nem szoktak leadni az igényükből. Csak a nagyon nagyon elkeseredett lelki roncsok, ami nem annyira mérvadó.


Meg persze ez az egész önmagában hülyeség, állatokhoz hasonlítani az embert párkapcsolatok terén, mert az állatoknak nincsenek olyan érzéseik általában, mint az embernek, nem tudnak szerelmesek lenni satöbbi...


Szóval hagyjátok már ezt a f..szságot, mert a tököm van tele vele. Furcsa mód a környezetem 95%ának volt/van kapcsolata. Biztos mind alfahím :D

2013. dec. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Pedig az állatokhoz hasonlítom őket. Lányok/fiúk többsége mást sem tesz csak érzelmek nélkül kefél. Lemennek bulizni akár egy itatóhoz mennének és szó nélkül egymásra másznak, még bemutatkozni sem kell.

Belebonyolódnak alkalmi vagy szexkapcsolatba, ahogy esik nem igazán érdekli egyiket sem csak az az egy dolog, hogy jól meg legyenek tömve/jól megtömjék a kiszemelt nőstényüket, ösztönlények mind. Mi ez, ha nem állatias viselkedés?


És igen, ha 25 pasit odaállítanak (ahonnan az egyik nagyon kitűnik a magabiztosságával, izmaival, magasságával) 25 lány elé akkor nagyrészt mindegyik ugyanazt a pasit akarja majd magának még akkor sem bánják, ha a pasi csak cserélgeti őket mint az alsót, egyik nap ezt veszi fel, másik nap azt csak azért mert boldogok a tudattal, hogy a falkavezér őket is megdugta.


Érzelmek, ugyan hagyjuk már.

2013. dec. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!