Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok normális csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok normális csajt?

Figyelt kérdés

Hiába próbálok egy komoly kapcsolatot összehozni,minden csaj csak dugni akar.A normális lányok rám sem néznek nem tudom miért, pedig állítólag jóképű vagyok,jó a humorom,ki vagyok gyúrva,divatosan öltözködöm de nem vagyok páwa,néha nagyon szeretek bújni.

Nem értem miért nem lehet 17 évesen normális kapcsolatot összehozni.


2013. dec. 13. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kihaltak.
2013. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkák és ha találsz is egyet,akkor biztosan foglalt lesz a hölgyemény. :)
2013. dec. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kihaltak vagy mind foglalt ...
2013. dec. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
azis lehet hogy te nem veszed észre a "normális" lányokat..de ez csak egy ötlet..:)
2013. dec. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Még nem is haltam ki :( (nem attól a ténytől vagyok szomorú, hogy élek, hanem, hogy ez az általánosítás...)
2013. dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
:(
2013. dec. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem jó helyen keresgélsz. Érdekes én meg csak olyan fiukal találkoztam akik csak dugní akarnak. A normális fiuk is kihaltak :/
2013. dec. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az érdekelne miböl állapítod meg hogy csak dugni akar vagy hogy a dugás után vége is szakadna a kapcsolatotoknak
2013. dec. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik. A lány választ, a fiú meg oszt. Szerezz egy csajt és nevelj belőle rendes lányt, ha rendes lányt akarsz. Ha nem képes rá, lelépsz, és dugtatok párszor, puff. Mehet a következő brére, nálad meg a tapasztalatok közé.
2013. dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Két év alatt elég sok lányhoz volt szerencsém, de szinte mindegyik csalódás volt.

Direkt nem a plázak_urváknál próbálkozom,de a normálisabb szóba sem áll velem.

2013. dec. 13. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!