Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra szeretné kezdeni a barátom, de közben már mással jártam és le is feküdtem vele, mit fog szólni?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem és közben eltelt háromnegyed év én elkezdtem járni egy másik sráccal.

De szakítottam a sráccal mert nem tudtam belé szerelmes lenni.

Vajon,hogyan fogja ezt fogadni ?én még mindig szeretem bármi is történt a múltban



#újrakerzdés
2013. dec. 13. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
ne mondd el neki. ilyen egyszerű...am meg gondolod neki nem voltak csajai utánad? ne legyél naív...
2013. dec. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mondjad el. őszinteség nélkül nincs kapcsolat. Milady11re nem érdemes hallgatni
2013. dec. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de szerintem meg mond el neki nyugodtan. Most ez mi, nem várhatja el, hogy miután szakítottatok örökre egyedül maradj. Ha fsz és nem érti meg, minek az ilyen? Egyszerűen csak nem kell nagy feneket kerekíteni neki.
2013. dec. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elég sok az a 9 hónap, míg külön voltatok, nemigen fog felháborodni, hogy ezalatt az idő alatt voltál mással.
2013. dec. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha meg felháborodik, akkor valószínűleg nem ugyanazt érzi, mint te
2013. dec. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 GentLnazi ***** válasza:
Attól függ,hogy hosszú vagy őszinte kapcsolatot akarsz...ritka a kettő együtt .
2013. dec. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben tényleg nem mondanám el neki.. Ez nem lenne hazugság egyszerűen csak nem teregeted ki neki a szennyesed(ami amúgysem tartozik rá)..

Ergo ha nem kérdez rá nincs probléma. Különben is ha egy cseppnyi esze is van tudhatja, hogy nem a szobádban sírtál 9 hónapon át arra várva hogy neki mikor szottyan kedve újra veled lenni..

Ha megkérdezi az már egy elég hülye lépés részéről.. De akkor nyilván elmondhatod neki, de kiakadni konkrétan nem lenne mire neki..

Én a pasi helyében nem firtatnám azt a háromnegyed évet, és inkább a jövőre koncentrálnék, pláne ha már újra ki sikerült érdemelni téged, tuti nem hagynám hogy egy ilyen gyökérségen bukjon az egész.

Kívánom hogy ő is valahogy így gondolkodjon :)

2013. dec. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezért nem kezdtem újra egyik exemmel sem soha. Nem volt gusztus om utána már velük lenni. mÉgis jobb tudni erről azt mondom
2013. dec. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi 5 hónapig voltunk külön a barátommal, tudott róla egyébként is, hogy közben én mással is próbálkoztam, de nem érdekelték a részletek, csak annyi, hogy lefeküdtem-e közbe valakivel/valakikkel.

De nem akadt ki azon se (és nálunk ráadásul én szakítottam előtte).

Egyébként csak úgy spontán nem hiszem, hogy ezt be kéne jelentened, gondolom téged se érdekel hogy csajozott, amíg nem volt veled, ha pedig rákérdez, akkor tőmondatokban elmondhatod mi volt, ennyi, nem kell túl dramatizálni, és nem is számít semmit.

2013. dec. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
számít
2013. dec. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!