Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom azt szeretné, ha lakásta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt szeretné, ha lakástakarékot fizetnénk. De én nem akarom mert szerintem felesleges, ki tudja mi lesz kettőnkkel. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz vele maradni, ne fizesd.


Egyébként nyugodtan lepapírozhatjátok, hogy szakítás esetén a beleadott összeg megilleti mindkét felet, arányosan.

2013. dec. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg a kérdésért, te a párnak a férfitagja vagy?
2013. dec. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Fizessetek kisebb összeggel kettőt, aztán mindenki viszi a magáét, ha szétmentek. Ráérsz akkor eldönteni, hogy rakod tovább meg visszakéred a befizetett pénzed.
2013. dec. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Minek keresel párkapcsolatot úgyse tudos soha hogy mi lesz...házasság vagy együttélés, gyerek vagy kocsi, mi a francnak? Hisz nem tudni mi lesz....hova tart a világ te jó ég.
2013. dec. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A lakástakarékot magadnak fizeted, nem? Én legalábbis igen.


Vagy közös pénzből neki? Vagy közös pénzből neked? Vagy a te pénzedből neki?


Javasold, hogy mindenki fizesse magának. Így lesz takarék, és szakítás után könnyű osztozni.

2013. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én nekem nem kell, mert nem tudnám fizetni. Ő egyet akar amit közösen fizetnénk.
2013. dec. 7. 12:36
 7/14 anonim ***** válasza:
De a lakás jó lenne mi?!
2013. dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
pááálinkát!!!
2013. dec. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A lakástakarékba nem muszáj 20.000,-t befizetni. Akkor fizessen 5.000,- Ft-t havonta.
2013. dec. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mond meg neki, hogy fizessétek külön. illetve ha te nem akarsz akkor ne köss.
2013. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!