Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akivel valami rosszat tettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel valami rosszat tettek az utána ugyanolyanná válik?

Figyelt kérdés
Sajnos az utóbbi másfél-két évben nagyon rossz tapasztalataim voltak: több mint egy évig együtt voltam valakivel aki nagyon csúnyán átvert, megalázott, aztán még volt 2 sikertelen próbálkozásom: mindkétszer a nagy lelkesedés, szerelmes szavak után totális ignoráció történt a másik fél részéről (mondjuk mindketten bocsánatot kértek utána).. sajnos úgy érzem nem sikerült feldolgoznom, és valahányszor ismerkedni kezdek, talán önvédelemből is, de nagyon hamar bezárkózok (az első nem tetsző dologra), gyakran eltűnök, nem reagálok a keresésre.. arra gondoltam, hogy most még ha nem is tudatosan, de ugyanazt teszem, mint amit velem tettek.. érzem, hogy nekem is sikerült megbántanom másokat, és ugyanolyan érthetetlenül viselkednem, mint ahogy velem viselkedtek.. mi az ami visszahozhatná a "régi énemet"?

2013. dec. 14. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem először magadat kellene helyrehoznod.azokkal lenni akiket szeretsz,stbstb.pozitív dolgok. majd ha rendbe vagy magaddal és sikerült helyretenned a régi sérelmeket aztán randizgatni. ennek így nemsok értelme van.
2013. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy olyan kapcsolat, amiben bátran meg tudsz nyílni a másik fél előtt és nem lesznek olyan érzéseid h csalódni fogsz benne, persze ahoz h ez megtörténhessen, időd kell adni a párodnak és talán saját magadnak is.
2013. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elhatározás kérdése az egész. Már rájöttél a problémára, innentől rajtad áll, hogy változtatsz-e.


A kapcsolatokat meg nem kell hajszolni. Meglehet egyedül is lenni. Ha meg olyan jön, akivel tényleg passzolsz, akkor nem fogsz menekülni.

2013. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem
2013. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!