Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Randizgattam egy sráccal, jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgattam egy sráccal, jól alakult minden. Elmentünk vacsorázni, alig szólt hozzám. Utána írta hogy nincs ideje kapcsolatra, nem szeretne senkit, nem velem van a baj. Nem értem mivel előttem minden lány elutasított. Tényleg ezek lehetnek az okok?

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Mást is elküldött?

Megpróbálta, nem ment. Én is ezt mondanám.

2013. nov. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mégsem tetszettél neki annyira. Sajnálom de ez így működik.
2013. nov. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem jöttél be neki.. Ha valaki nagyon tetszik az embernek, érdekesnek találja, akkor mindig van idő randira..
2013. nov. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ASOT ***** válasza:
Nem tetszettél neki ennyi. A többi meg csak bla bla.
2013. nov. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
" Nem értem mivel előttem minden lány elutasított." ??????
2013. nov. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ez az oka ha nem, a lényeg ugyan az, nem akar tőled komolyabban semmit.
2013. nov. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem tetszettel neki vagy csak megijesztetted valamivel ( amenyiben van benne egy kis felenkseg - vagy megtudott valamit rolad valakitol ami nem tetszik neki )
2013. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
*lányt. igen csak nem értem miért nem volt őszinte velem
2013. nov. 22. 13:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehetett őszinte.
2013. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!