Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a legtöbb szingli?

Figyelt kérdés
Állandóan kapom a gonosz kommenteket, hogy majd úgyis szétmegyünk a barátommal, meg ilyenek, de csak a szingli ismerőseimtől, egyáltalán nem támogatnak...én megértem, hogy rossz nekik egyedül, de az most miért baj, ha én párkapcsolatban élek?
2013. dec. 14. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert buták az emberek. Nem értem, miért foglalkozol ilyenekkel.
2013. dec. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert irigyek rá hogy nekik nem jön össze.
2013. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Több dologtól függ,egyrészt attól milyen intelligencia szinttel rendelkeznek.

Azonban alap dologként nekem az merül fel és engem is idegesítene,ha egész nap azt kéne látnom/hallgatnom tőled hogy neked milyen jó a pároddal,és konkrétan kiszúrnád vele a szememet,meg előttem szerelmeskednétek.

A másik ami még előfordulhat,ha nem kedvelik a párodat,és így akarnak lebeszélni róla.

Tényleg szar érzés végignézni,hogy más boldog én meg nem,és még idegenek szintjén is nagyon zavaró számomra ha például csak meglátom az utcán.Mindig rossz érzés fog el,és kb. annyit látnak hogy elfordítom a fejem és oda sem nézek.

2013. dec. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
abszolút Ne foglalkozz velük!!!!
2013. dec. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Irigység.

Minap volt a 2perc.hu-n is egy ilyen kép amin az volt mikor egy csaj egyedül van egy képen csinosan akkor kap 200 lájkot, hameg a párjával közösen akkor meg 2-öt :)

2013. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na meg is van :)

[link]

2013. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez irigység miatt van.

Magamból kiindulva én is ilyen vagyok, ha meglátok egy szerelmes párt az utcán, legyenek ismerősök, vagy idegenek, tökmindegy mindig kiakadok én is mert irigy vagyok, hogy másnak összejött de nekem nem.

Nos én például nem mutatom ki hogy irigy vagyok jó van 2-3 lány haverom nekik már mondtam hogy irigylem őket a kapcsolatuk miatt, de mosolyogva és azért ha gondjuk van adok is nekik jó tanácsokat, tehát nem arra megyek hogy szakítsanak.

Viszont akármikor meglátok egy szerelmes párt akkor mindig elkap a düh, meg szomorkás vagyok, és legszívesebben szétválasztanám őket, csak hogy nehogy már nekik jó legyen és nekem nem. Csak hogy én nem ilyen vagyok mert korábban még amikor elkezdtem csajozni jártam már hasonlóan, ez van abból tanultam. És nem mutatom ki ezt, nem mondom ezt, senkinek sem hogy jajj úgy is szakítani fogtok meg ilyenek, mert ha ezt kommentelném mindenkinek akkor így tényleg esélytelen hogy én is párt találjak magamnak. Persze próbálok pozitívan állni a dolgokhoz és nem kitojni a másikkal az irigységem végett, de nehéz ez, és sokan nem tudják magukba tartani.

2013. dec. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mert idővel mindne elmúlik!


éppen ezért marhára élvezd kia boldog perceidet!


2x voltma szerelmes életemben, hosszabb kapcsolat is lett belőlük, de bár csak ne lettem volna SOHA a büdös p*csába!!!!!!!!!!

2013. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát, de én nem az vagyok, aki felvág azzal és nyáladzik a barátjával...én azért figyelembe veszem...bulizni is úgy járok el, ha a barátom velem jön, hogy ő az ő haverjaival én a barátnőimmel és kb 20 percenként odamegyek hozzá vagy ő hozzám, hogy minden oké e...én azért ügyelek rá, hogy ne essen ez szarul bárkinek is
2013. dec. 14. 18:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak arra akarnak utalni h semmi nem tart öröké se kapcsolat se egy cipő v táska.

Maga az élet se.


Am én születésem óta szingli vagyok de nem izgat h ki kivel mit tesz.

Ismerek olyat aki hasonló mint én, olyat aki házas de szeretőt tart, olyat akinek nincs áldó kapcsolat és nem is akar csak nyitottat...

2013. dec. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!