Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért van az, hogy a legtöbb csaj párkapcsolatban él, de a legtöbb pasi szingli?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Sokszor olvasom ezt, hogy egy pasit szeretünk. E a fiúknál ritkán van, hogy egy csajt szeretnek. Valahogy a lányok ugyanazon divatos kinézetű srácokra buknak, és ilyenkor ezek a srácok sokszor a párjuk, feleségük mellett tartanak (szó szerint) 2-3 másik szeretőt is. Ezért lehet az szerintem, hogy annyi búslakodó szingli pasit látni, de jóval kevesebb szingli lányt. Mennyi ebben az igazság ha objektívan szemléljük?


2012. nov. 1. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A nők többen vannak, mint a férfiak. Az ő párjuk micsoda? UFÓ? Mert a szingli pasik biztos nem lehetnek az elmélet alapján.
2012. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincsenek többen a lányok. Csak 40 körül fordul meg az arány.
2012. nov. 1. 19:59
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Jaj, de jó. Megint egy irigy, másokat hibáztató szerencsétlen. -.-
2012. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ez eleve lehetetlen,tény hogy több a nő...Mondjuk az inkább elő fordulhat,hogy több pasi nyavajog érte.Én pasi vagyok,csajoztam már sokat,és az egyik csaj el árulta,hogy 3 éve nincs senkije,de csak akkor,amikor kérdeztem.Itt is,meg élőben is a palik nyávognak,hogy jaj de nem kell senkinek.(így nem is csoda)
2012. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És a 40 felettiek már nem is emberek, vagy hogy van ez? Nem írtál életkort.
2012. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
28 vagyok. Tehát nem 40 es.
2012. nov. 1. 20:09
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja és én nem nyavalygok. Csak kérdeztem. De ha nem válaszoltok akkor felesleges volt. Amúgy több fiú születik mint lány, és ez az arány 40 éves korig nem is nagyon változik.
2012. nov. 1. 20:10
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a lányok csak a jóképű, magas srácokra buknak, és ha ilyen nincs elérhető, akkor inkább bevállalják a szerető szerepét, és csak nagyon ritkán adnak esélyt az alacsony pasiknak.
2012. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez az oka ennek:


[link]


és főként ez:


[link]

2012. nov. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Helike.


Akkor szörnyen rossz a helyzet. Mit lehet tenni?

2012. nov. 1. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!