Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal szexelni fogunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal szexelni fogunk végre - nekem ez lesz az első, neki kitudja hányadik, de azt mondta, már 2 éve nem volt lánnyal. Mit csináljak, hogy neki is jó legyen?

Figyelt kérdés
Nekem tuti, hogy jó lesz, már nagyon vártam ezt.. szerintem ő is. Mert végül is évek óta ez lesz neki az első és nem akarom, hogy esetleg rágörcsöljön a dologra, mert szerintem már így is eléggé izgul. Én is de én úgysem csináltam még soha úgyhogy majd lesz valahogy, csak azt akarom, hogy ne legyen olyan nagy teher rajta. Vagy mi.. mert amióta megmondtam neki, hogy még sosem voltam fiúval eléggé meglepődött, mert nem épp azt nézte ki belőlem, de most kicsit mintha parázna a szex miatt. Már 23 leszek úgyhogy nincs engem mitől féltenie, de lehet amiatt aggódik inkább, hogy elég sok időt kihagyott.
2013. dec. 14. 23:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet, hogy az elsot elpuskázzátok, te is mert kezdo vagy, meg ha a barátod is ennyire parázik. Tabit szedsz, vagy óvszerrel fogjátok csinálni? Mert ilyenkor az óvszer felvétele is meg tud viccelni. De hamar belejottok, te elosszor is hadd, hogy a barátod vezessen. Pár alkalom és már jól fog menni! Szorítok :)
2013. dec. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

de aranyos vagy :) köszönöm :) óvszerrel tervezem, még csak egy hete szedem a tablettát, és azt mondta a nőgyógyász, hogy kell egy hét amire eléri a hatását, úgyhogy én dupla védelmet szeretnék.

Igen hát izgulok egy picit, de tudom, hogy jó lesz :) mert nagyon szeretem őt. meg ha nem lesz jó, először vagy sokadszorra akkor is szeretni fogom őt, csak azt akarom, hogy nyugodtabb legyen.

2013. dec. 14. 23:40
 3/21 anonim ***** válasza:
a barátod szűz aki bekamuzta a 2 évvel ezelőtti nőt. cikinek érzi, azt hitte te majd tudod mit kell csinálni :D
2013. dec. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Na igen ilyenkor lesz szép az első alkalom. Én igaz voltam már fiúval amikor először lefeküdtem a jelenlegi barátommal, de nekem már másfél év eltelt hogy nem voltam fiúval és nekem is csak 2 szer volt élményem ebbe összesen.

A párom még szűz volt, igazából csak félig meddig mert volt már együtt egy lánnyal még előttem de barátnője sosem volt, ő akkor volt igazán elkenődve hogy nincs párja és részegre itta magát majd discoba ahová soha nem járt és nem is fog mert rocker akkor össze szedett valami seggrázó ribit ő sem tudja hogyan és akkor megtörtént de nem sokra emlékezett, semmi érzés nem volt így szegénykém ő nagyon parázott az elsőtől. Akkor mivel én tapasztaltabb voltam 1 picit én kezdtem el őt vezetni, meg ugye az ösztönök is sokat dobtak ám rajta mert a párom azért tudta hogy mit csinál, de nagyon izgultunk mindketten, de nyugtattuk egymást, hihetetlen milyen egy éjszaka volt, csak nevetgéltünk közben, de olyan szinten egymáshoz ragadtunk hogy már nem akartuk félbehagyni pedig mindketten szakadtunk a röhögéstől egymás hülyeségein így végül megtörtént a dolog, nagyon jó volt, először a párom hamar elélvezett mert régen is volt nővel, meg egyszer volt csak meg nem is igazán emlékezett erre, de akkor a második próbálkozás sokkal könnyebb volt. Nagyon élveztük, igazi érzelmekkel teli éjszakánk volt. Hihetetlen miket kihozott az emberből a a legelső közös együtt lét, és a túlzott szex hiány együtt véve, egyszerűen akkor támadtak fel bennünk igazán az érzelmek el is érzékenyültünk gy picit mert akkor dúlt igazán a szerelem. De alkalomról, alkalomra jobb lett a dolog. és azért fél év alatt már nagyon sokat fejlődtünk mindketten de mindig van újdonság, mindig élvezzük a dolgokat.

2013. dec. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nem szűz :) egy barátnőmmel járt régebben. kb 5éve.
2013. dec. 15. 00:01
 6/21 A kérdező kommentje:
juuj de jó :) biztos jó volt, remélem nekünk is jó lesz :) köszi , hogy leírtad :)
2013. dec. 15. 00:04
 7/21 anonim ***** válasza:

2 éve nem volt lánnyal


5 éve járt egy barátnőddel



közben mit csinált? :D

2013. dec. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én nem tudom :) nem beszéltünk a nőiről :) nem is érdekelnek. hát nem épp egy olyan ember akit a szex vezérel
2013. dec. 15. 00:08
 9/21 anonim ***** válasza:
Tedd azt, amit a #1-es hozzászóló írt. Szoríts te is :)
2013. dec. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Akármit csinálsz, neki jó lesz..ha tényleg kt éve nem volt seenki:):)

A 2 jobb lesz mindkettőtöknek...


A srác valszeg hanar elfog menni, neked kicsit kellemetlen lesz..

De ennek ellene nem kesz rossz, mert az élmeny számít igazán..nem könnyű ám elpuskázni, a lényeg, hogy legyetek türelmesek, és ha az első nem is az "igazi" nem kell feladni...

( én a gizikai szüzességemet a 2. Alkalommal vesztette, el, de akkor már nagyon jó volt...

2013. dec. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!