Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal megvolt az elsö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal megvolt az elsö csókunk de nagyon kínos volt mert nem tudtam. Végülis elsö csók, de ö ugye idösebb és tudja. Én meg ott kínlódok. Holnap találkozunk és felajánlotta hogy "gyakorol" velem. De hogyan is kéne ezt csinálni?

Figyelt kérdés
14/L

2013. dec. 6. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha rágörcsölsz akkor természetesen nem fog menni a dolog. Ez az egész olyan, mintha barackot ennél, (de nem harapod) és persze nem hagyod,a száddal, hogy lecsöppenjen a barack leve.. :D Gondolj erre, vagy ne gondolj semmire, csak legyél boldog, hogy neked van valakid, aki szeret.
2013. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hagyd, hogy vezessen, ne görcsölj és ne agyalj rajta!
2013. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
...Köszi :)
2013. dec. 6. 22:10
 4/13 A kérdező kommentje:
csakhát nagyon görcsölök& folyton keresem a pontos magyarázatot, hogyan csináljam,videokat nézek, de nem jutok semmire :/ :(
2013. dec. 6. 22:33
 5/13 anonim ***** válasza:
csukd be a szemed, és amikor kinyitja a száját, simogasd a nyelvét a nyelveddel. hidd el mindenki ezt mondja, de majd ő úgy is vezetni fog, hogy mit csinálj. :) mintha apró puszikat adnál, csak közben a szívedből áradó szeretetet is át tudod adni.
2013. dec. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

én szintén ìgy voltam mint te.. de a barátomat nem zavarta.. majd belejössz ne aggòdj. ;)

14/L

2013. dec. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
fél óra még és találkozuunk *-* :) köszi a segítséget remélhetöleg most nem bénázom el ;D :I
2013. dec. 7. 13:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia. Olvastam a kérdésed, bár már nemtudok segíteni de milyen volt ? :D
2013. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
jobb mint az elsö... de én borzaszto vagyok... nem megy :/ nade majd megtanulom valamikor :/ :)
2013. dec. 8. 19:51
 10/13 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy borzasztó vagy? A barátod mondta? Én se lehettem túl ügyes elsőre...vagy mégis?

Úgy éreztem, hogy teljesen tönkretettem a pillanatot a bénázásommal. De mivel a lány nem szólt érte, így lehet, hogy nem is voltam rossz. :D

2013. dec. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!