Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véres fehér folyás, mi okozza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véres fehér folyás, mi okozza?

Figyelt kérdés

4 hónapja élek nemi életet a barátommal, a menstruációm mindig rendetlen volt,akár 10 napokat is késett, időnként ki is maradt.legutóbb november 27én jött meg, és december 2ig tartott. most 4napja figyeltem fel,hogy véres fehérfolyásom van, van mikor csak barna, de volt olyan is,hogy tiszta vér folyt. szaga nincs. fehérfolyásom mindig is volt,igen nagy adagban.

van okom aggodalomra?

18éves



2013. dec. 15. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el, de hogy lehet a folyás egyszerre véres és fehér?:D
2013. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kendrazoltan ***** válasza:
Az nem egy-két év, mire a menstruációd kiszámíthatóan beáll...a "normális", tehát nem amolyan nagyon bő fehér folyás az lehet természetes is, de ha bármilyen okból úgy érzed, hogy ami neked van, az nem természetes, akkor irány a nőgyógyász...a menstruáció idején kívüli vérzés pedig sosem ad túl sok okot a bizakodásra...a bő fehér folyás simán lehet chlamydia is...javasolnék egy nőgyógyászati vizsgálatot, ahol kenetet vesznek...
2013. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ha nem olvasod el,hogy milyen bajom van,akkor mit kommentálsz? elfelejtettem odaírni,hogy ÉRTELMETLEN kommenteket nem kérek.

amúgy, a véres fehérfolyás annyit jelent,hogy a fehér váladékban vérfoltok vannak.

LÁNGELMEEEEEEE.

2013. dec. 15. 15:18
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm kendrazoltan a válaszod.
2013. dec. 15. 15:20
 5/8 kendrazoltan ***** válasza:
Igazán nincs mit...ha esetleg Budapesten laksz, akkor csináltass egy "full tesztet" itt: [link]
2013. dec. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg méhszájseb. Menj el orvoshoz és a méhszájseb ötletét vesd fel neki, ha ő nem teszi.
2013. dec. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem Budapest közelében lakom,de igyekszem egy jó helyre elmenni kivizsgálásra.
2013. dec. 15. 15:31
 8/8 kendrazoltan ***** válasza:

Revena:


Valószínűleg méhszájseb????!!!!! Ennyi infóból ezt leszűrni igen nagy felelőtlenség és butaság.


Remélem azt tudod, hogy a méhszájseb a HPV p4-es szakaszára jellemző, ami konkrétan a rákot közvetlenül megelőző stádium, amikor már megjelentek a rákos sejtek?

2013. dec. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!